قابلیت های جدید اپل پادکست در نسخه جدید iOS 14

قابلیت های جدید اپل پادکست در نسخه جدید iOS 14

به گزارش از سایت ۹to5Mac نسخه جدید سیستم عامل iOS 14 دارای قابلیت های بسیار متنوع و جذابی خواهد بود و یکی از تغییرات این شرکت در بخش پادکست اپل خواهد بود که حالت های زیادی به آن اضافه خواهد شد و به شما این قابلیت را خواهد داد تا بتوانید محبوب ترین پادکست ها را دسته بندی کنید.

اطلاعات بیشتر درمورد این ویژگی در دوشنبه هفته آینده در رویداد WWDC اپل برگزار خواهد شد داده خواهد شد و سایت سیم پو آن رویداد را به صورت زنده و در لایو آپارات پشتیبانی خواهد کرد که از شما دعوت می کنیم در آن رویداد شرکت کنید.

طبق گفته یکی از منابع معتبر بخش پادکست در نسخه جدید خود ویژگی های بسیار متنوع و جذابی به همراه خواهد داشت و ما شاهد عملکرد های مشابه آن با بخش اپل موزیک باشیم که دارای قابلیت های پیشنهاد آلبوم ها، هنرمندان و آهنگ های پیشنهادی می باشد.

قابلیت های جدید اپل پادکست در بخش نرم افزاری قرار دارند و قطعا اپل درمورد این حالت در رویداد WWDC خود که هفته آینده در ماساچوست آمریکا برگزار خواهد شد اطلاعات زیادی از این حالت برای کاربران اعلام خواهد کرد.

الگوریتم نوشته شده برای نسخه جدید این قابلیت باعث می شود تا کاربران حس نزدیکی به اپل موزیک داشته باشند و تمامی قابلیت های آن در این نسخه وجود داشته باشد، هوش مصنوعی نیز یکی از ویژگی های جدید و جالب این نسخه محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت های جدید اپل پادکست در نسخه جدید iOS 14

قابلیت های جدید اپل پادکست

اضافه شدن هوش مصنوعی نسبت به عملکرد های کاربر در برنامه به آن پیشنهاد های مناسب و مشابه عملکرد کاربر را می دهد که می تواند مناسب و برای برخی از کاربران کاربردی بسیار بالا داشته باشد و استفاده از این نرم افزار جذاب و خاص باشد.

یکی دیگر از قابلیت هایی که احتمال دارد اپل در نسخه جدید  این برنامه اضافه کند، حالت پروفایل کاربری می باشد که کاربران می توانند به شناسه های دوستان خود مراجعه کنند و توانایی این را داشته باشند که بدانند دوستان خود چه بخش هایی  گوش داده اند.

در کل این حالت که طرفداران بسیار زیادی از سوی سیستم اپل دارد نسخه جدیدی را ارائه خواهد داد و احتمال اینکه این قابلیت در رویداد WWDC 2020 اپل که هفته آینده برگزار خواهد شد مشخص شود بسیار زیاد می باشد که باید منتظر برگزاری آن رویداد به طور کامل باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر