قابلیت های جدید گوگل اسیستانت به زودی عرضه خواهد شد

قابلیت های جدید گوگل اسیستانت به زودی عرضه خواهد شد

به روزرسانی اخیر Google برای همه نمایشگرهای هوشمند مجهز به دستیار Google باعث راحتی و راحتی استفاده از دستگاه ها نسبت به قبل شده است. بدون شک بزرگترین بروزرسانی رابط کاربری از زمان شروع نمایشگرهای هوشمند Google است. ما مدتی را صرف بررسی رابط کاربری جدید کرده ایم که هدف آن سرگرمی و ارتباط ما است.

آنچه از شروع کار مشخص است ، صفحه اصلی تغییر یافته است که به شش دسته اصلی تقسیم شده است که فقط با یک ضربه قابل دسترسی هستند: قاب عکس ، صبح / بعدازظهر / شب شما ، کنترل خانه ، رسانه ، ارتباط و کشف. اگر تازه شروع به استفاده از نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google کرده اید یا کاربر فعلی هستید که نگاه عمیق تری به تجربه جدید نداشته است ، این پنج ویژگی جدید را که ارزش بررسی دارند را بررسی کنید.

اگر صفحه نمایش هوشمند «دستیار Google» را در خانه خود استفاده نکرده اید ، مطمئن شوید که با نزدیک شدن به جمعه سیاه سال ۲۰۲۰ ، معاملات فوق العاده ای را دنبال می کنید.

اگر مثل اکثر مردم هستید ، ممکن است وقتی کامپیوتر هستید ، چراغ ها را کم نگه دارید ، مخصوصاً شب ها – یا شاید نمایشگر هوشمند دستیار Google را کنار تخت خود نگه دارید. مکان مهم نیست ، آخرین چیزی که می خواهید این است که از Google چیزی بپرسید و از نور کور شوید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نمایشگرهای هوشمند دستیار Google حالت تاریکی جدیدی دارند که می توانید با رفتن به منوی تنظیمات ، کلیک روی نمایشگر و انتخاب آن ، آن را فعال کنید. می توانید از بین Light ، Dark و Auto انتخاب کنید. در غیر این صورت ، فقط می توانید از دستیار Google بخواهید با گفتن “سلام گوگل ، حالت تاریک را روشن کنید” این کار را انجام دهد.

قابلیت های جدید گوگل اسیستانت

قابلیت های جدید گوگل اسیستانت

مدت طولانی است که Netflix به نمایشگرهای هوشمند Google Assistant می آید ، اما در حال حاضر فقط نمایشگرهای هوشمند خود Google است که از Netflix پشتیبانی می کنند. به طور خاص ، در Google Nest Hub و Nest Hub Max در دسترس است. اگر صفحه نمایشگر هوشمند دستیار Google دیگری از شرکت خود دارید ، مانند Lenovo Smart Display 7 ، این گزینه را پیدا نمی کنید – اما امیدواریم Google آن را در همه نمایشگرهای هوشمند گسترش دهد.

می توانید مستقیماً به صفحه نمایش ارسال کنید ، یا می توانید با رفتن به برگه Media آن را از داخل نمایشگر باز کنید. ما از راحتی تنظیم در حالی که دستان ما مشغول شستن ظرف ها هستند فقط با پرسیدن دستیار Google قدردانی می کنیم.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر