قابلیت های گوگل مپ برای مسافران مفید خواهد بود

قابلیت های گوگل مپ برای مسافران مفید خواهد بود

همیشه سرویس های کاربری گوگل یکی از کاربردی ترین بخش های این شرکت بوده است و با ارائه انواع خدمات سرویس دهی توانسته است به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی های خود را پیاده سازی کند و تبدیل به کاربردی ترین شرکت در بخش خدمات دهی باشد.

این شرکت آمریکایی با ارائه خدمات بسیار زیاد نرم افزاری در دنیا مشهور شده است و مهم ترین بخش نرم افزاری آن گوگل مپ می باشد که نقشه های کاملی را به طور کامل به کاربران خود در مناطق مختلف و با کارایی های مناسبی را ارائه خواهد داد.

طبق گفته های مدیر ارشد گوگل قرار است در این سرویس برنامه های جدیدی پیاده سازی شود که به کاربران در انتخاب مسیر های مناسب و کشف راه های متناسب با خود را پیدا خواهد کرد و گفته می شود این شرکت قابلیت های جذابی را ارائه خواهد داد.

قابلیت های گوگل مپ توانایی این را دارند که به تمامی مسیر های گفته شده در تمامی کشور ها و در تمامی شهر ها خدمات رسانی کند، همچنین در بروزرسانی جدید شاهد قابلیت های بسیار مناسب و کاربردی از سوی گوگل برای این سرویس دهی خواهیم بود.

تمامی آدرس ها و نقشه ها بر روی دیتابیس های مورد نظر ذخیره شده است و این نیز باعث می شود تا تمامی نقشه ها و مسیر ها به طور دقیق تری را ارائه خواهد داد که کاربر می تواند به مسیر های دلخواه خود دستیابی آسان تری را مهیا خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت های گوگل مپ برای مسافران مفید خواهد بود

قابلیت های گوگل مپ

گفته می شود در چند ماه گذشته شاهد اضافه شدن قابلیت های بسیار زیادی از این شرکت خواهیم بود که بر روی گوگل مپ اجرایی خواهد شد و انتظار این می رود که شاهد این باشیم که این سرویس در آینده ای نه چندان دور قابلیت های زیادی دارد.

گفته می شود تا پایان سال ۲۰۲۰ دیگر هیچ مکانی وجود نخواهد داشت که این سرویس نتواند آنرا پیشبینی کند و قطعا تمامی مکان ها و خیابان ها و شهر های دنیا بر روی این نقشه خواهند رفت و این قابلیت بسیار جذاب و کاربری برای این شرکت بزرگ و قدرتمند محسوب می شود.

هنوز به طور کامل مشخص نشده است که قرار است چه قابلیت هایی منتشر شود اما باید منتظر ماند و باید دید که چه قابلیت ها و مزایای در این بروزرسانی گوگل مپ اجرایی خواهد شد و گوگل چه قابلیت هایی را اجرایی خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.