قابلیت های iOS 14 به همراه دیگر حالت ها

قابلیت های iOS 14 به همراه دیگر حالت ها

اپل اعلام کرده است به زودی شاهد اتفاقات جدید در سیستم عامل انحصاری این شرکت خواهیم بود و جدیدترین نسخه این برنامه یعنی iOS 14 از سوی این شرکت برای تمامی کاربران عرضه خواهد شد و آنها می توانند از این ویژگی نهایت استفاده را ببرند.

زمان رونمایی از این نسخه رویداد WWDC 2020 اپل اعلام شده است که در تاریخ ۲ تیر به وقت ایران برگزار خواهد شد و آن زمان بهترین حالت برای رونمایی از این نسخه جدید سیستم عامل می باشد که قابلیت های بسیار زیادی به همراه خواهد داشت.

از قابلیت های جذاب این نسخه می توان به تغییر در بخش طراحی صفحه اصلی اشاره کرد که نسبت به نسخه های قبلی تغییراتی اعمال خواهد شد، علاوه بر این حالت اپلیکیشن های پیشفرض تغییر داده خواهند شد و این حالت بسیار فوق العاده محسوب می شود.

از دیگر قابلیت های iOS 14 می توان به بخش های پیام این سیستم عامل اشاره کرد که نسبت به نسخه های قبلی از حالت های بسیار جذاب و متنوعی برخوردار خواهند بود و این باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار فوق العاده از سوی شرکت اپل خواهد بود.

تعریف چند وظیفه ای نیز از دیگر مزایای جذاب این نسخه از سیستم عامل اپل می باشد که می تواند کاربرد های بسیار متنوع و فوق العاده ای داشته باشد و برای کاربران در حالت های مختلف بهترین حالت ممکن را داشته باشد و عملکرد مناسبی برای کاربران به همراه داشته باشد.

قابلیت های iOS 14 به همراه دیگر حالت ها

قابلیت های iOS 14

اعمال حالت های جدید در برنامه سافاری نیز از قابلیت های جذاب این نسخه محسوب می شود که اپل بر روی این بخش تمرکز زیادی داشته است. اپل علاوه بر قابلیت های بالا بخش دسترسی پذیری زیادی در این نسخه به کاربر می دهد تا آزادی عمل بیشتری نسبت به دیگر سری ها داشته باشد.

ایجاد یک برنامه ویژه برای ایجاد تغییرات پیشفرض به عنوان بخش تمرینی برای کاربران از قابلیت های جذاب این نسخه به حساب می آید که اپل ایجاد کرده است و کاربران می توانند با اعمال این حالت ها و برخی از تغییرات در سیستم خود در بخش تمرینی آسیبی به سیستم خود وارد نکنند.

برنامه واقعیت افزوده هم از دیگر قابلیت های این نسخه جدید می باشد اپل متاسفانه توضیحات زیادی درمورد آن منتشر نکرده است و باید منتظر بمانیم و ببنیم که چه حالت و ویژگی هایی خواهد داشت و آیا حالتی جذاب و مورد استقبال خواهد بود.

در بحث سازگاری نیز اپل اعلام کرده تمامی دستگاه هایی که از نسخه سیستم عامل iOS 13 پشتیبانی می کنند توانایی اجرایی و پشتیبانی از این نسخه را نیز به همراه خواهند داشت که یک حالت جذاب برای کاربران شرکت اپل محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر