قابلیت پرداخت درون برنامه گوگل پلی برای کروم فراهم می شود

قابلیت پرداخت درون برنامه گوگل پلی برای کروم فراهم می شود

شرکت گوگل بخاطر بازخورد های زیاد و قابل توجه از سوی گوگل پلی، قرار است به زودی حالت پرداخت درون برنامه ای را برای این برنامه فراهم آورد و به زودی در مرورگر کروم شاهد استفاده از قابلیت درون برنامه ای خواهیم بود که قابلیتی جذاب و ایده آل محسوب می شود.

حالت های خاص و بسیار فوق العاده این ویژگی می توان به جذاب بودن و همچنین سازگاری داشتن با حالت های متنوع می باشد که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد و قطعا در بالاترین سطح ممکن و البته ایمنی برای کاربران گوگل ارائه خواهد داد.

حالت های مناسب و جذاب این نرم افزار باعث شده تا کاربران اندروید به بهترین حالت ممکن برای استفاده و بهره گیری از قابلیت های هوشمندانه این شرکت اقدام کنند و در نهایت شاهد به وقوع پیوستن قابلیت های مناسب و جذاب از سوی گوگل خواهیم بود.

قابلیت پرداخت درون برنامه گوگل پلی به صورت فوق العاده ایمن و همچنین سازگار با انواع دستگاه ها راه اندازی خواهد شد و طبق گفته گوگل کاربران تا سال ۲۰۲۱ به این بخش دسترسی خواهند داشت که قابلیتی بسیار مناسب و فوق العاده هوشمندانه محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ویژگی های بارز و قابل توجه از مزیت های ایده آل و مناسب است که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و همین موضوع نشان دهنده حالت های خاص و جذاب خواهد بود که گوگل برای کاربران خود کنار گذاشته است تا بهترین کارایی را از سرویس گوگل پلی داشته باشند.

قابلیت پرداخت درون برنامه گوگل پلی

قابلیت پرداخت درون برنامه گوگل پلی

کاربران تا راه اندازی کلی پرداخت درون برنامه برای گوگل پلی از طریق کروم با اسکن بارکد های موجود در صفحه پرداخت از تلفن همراه خود اقدام به پرداخت ها کنند تا به زودی شاهد راه اندازی و همچنین اجرایی کردن قابلیت های مناسب و فوق العاده هوشمندانه باشیم.

قابلیت های جذاب گوگل در این چند سال اخیر بسیار قابل توجه و جذاب بوده و همین موضوع نشان دهنده حالت های ایده آل و خاص است و همین موضوع نشان دهنده قابلیت ایده آل و فوق العاده برای راه اندازی کلی این محصول است که قطعا در بالاترین سطح ممکن ارائه داده می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر