قابلیت گوگل photos فیس بوک بلاخره راه اندازی شد

قابلیت گوگل photos فیس بوک بلاخره راه اندازی شد

فیس بوک تقریبا ۲ ماه پیش اعلام کرده بود که ابزار جدیدی را برای انتقال تصاویر از فیسبوک به گوگل photos فراهم خواهد کرد، این قابلیت در ماه های اولیه برای برخی از مناطق ایرلند مورد استفاده قرار گرفت و امروز نیز این شرکت اعلام کرده است در ایالات متحده و کانادا نیز فعال می شود.

از امروز کاربرانی که در ایالات متحده و کانادا قرار دارند می توانند با بروزرسانی داخلی نرم افزار فیسبوک به این ابزار دسترسی داشته باشند و برای اینکه بتوانند عکس های مورد نظر خود را از فیس بوک به گوگل فوتوز انتقال دهند را انجام دهند.

این ابزار در کل باعث می شود تا کاربرانی که علاقه زیادی به جمع آوری عکس ها و فیلم های مربوطه دارند می توانند از این طریق افدام کنند و مخصوصا کاربرانی که ویدیو هایی در فیس بوک ذخیره کرده اند می توانند با استفاده از این ابزار آنها را نگهداری کنند.

قابلیت گوگل photos فیس بوک برای تمامی کشور های دنیا عرضه خواهد شد و نسخه اولیه فعلا برای آمریکا و کانادا فعال شده است و طبق گفته های مدیر اجرایی فیس بوک این ابزار برای کشور های آسیایی و اروپایی تا هفته های آینده عرضه خواهد شد.

همچنین این شرکت اعلام کرده بود عرضه این ابزار می تواند علاوه بر انتقال تصاویر قابلیت های دیگری داشته باشد که هیچکدام از آنها را نام نبرده است و باید منتظر بمانیم و بعد از عرضه شدن شاهد اتفاقات و تغییرات این ابزار نسبت به نسخه اولیه باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت گوگل photos فیس بوک بلاخره راه اندازی شد

قابلیت گوگل photos فیس بوک

کشور های زیادی در لیست فیسبوک برای عرضه این ابزار وجود دارد که یکی از آنها ایران نیز می باشد و امیدواریم در هفته های آینده شاهد این قابلیت برای کاربران ایرانی باشیم و در کشور ما نیز این ابزار راه اندازی شود که قابلیت بسیار خوبی می باشد.

این قابلیت به صورت آپدیت درون برنامه ای عرضه خواهد شد و کاربران بعد از عرضه شدن با یک پیام بروزرسانی مواجه خواهند شد که با انجام عملیات آن می توانند این ابزار را در دستگاه خود بارگذاری کنند که قابلیتی بسیار جذاب و فوق العاده ای را ارائه می کند.

بعد از نصب و فعال سازی این ابزار، یک بخش مجزا به اپلیکیشین فیسبوک اضافه خواهد شد که کاربر با مراجعه کردن به آن بخش توانایی انتقال تصاویر و ویدیو ها را خواهد داشت که به نظر شخص بنده قابلیتی خوب و جذاب برای کاربرانی می باشد که عاشق جمع آوری تصاویر و ویدیو از سطح اینترنت می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر