قاب سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا فاش شد

تنها چند روز به اعلام گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ باقی مانده است. با این حال ما قبلا چیز های زیاد در مورد این سری می دانیم و امروز می توانیم نگاهی به تصاویر پرونده های رسمی بیندازیم.

قاب سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا فاش شد

تصاویر از جمله موارد دیگر به ارزیابی سه رنگ سیاه، طلایی و سبز می پردازد.

خود کاور هم همانطور که در تصویر هم گویا است، دارای یک قسمت شفاف است، بدین معنی که هنگام بسته شده پوشش، اطلاعات مفیدی روی قسمت مربوطه نمایش داده می شود. اینکه آیا امکان کنترل هرگونه عملکر دستگاه از طریق این پنل شفاف وجود دارد، هنوز مشخص نیست.

قیمت گلکسی نوت ۲۰ بعد از رونمایی قابل توجه خواهد بود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ در حال حاضر مشغول برگزاری رویداد مورد انتظار Galaxy Unpacked 2020 در ۵ اوت است که از ۵ آگوست برنامه ریزی شده است. از آخر ماه گذشته هم شاهد خبر های مختلفی بودیم که طراحی، مشخصات و موارد دیگر را نشان می داد. برای اضافه کردن آخرین قطعه به معم، اکنون قیمت گذاریاروپا را برای ترکیب در اختیاز داریم. به نظر می رسد قیمت های گلکسی نوت ۲۰ بسیاری از حسن ها را کم رنگ کند.

این گزارش از MySmartPrice با همکاری ایشان آگاروال خبر می دهد. با نگاهی به قیمت های دقیق، خریداران علاقه مند ممکن است برای لذت بردن از آخرین فبلت های S-Pen، هزینه پرداخت کنند. با توجه به خبر نوت ۲۰ ۴G با قیمت ۹۹۹ یورو (۱۱۷۰ دلار) وارد می شود در حالی که نوع ۵G شما را به ۱۲۹ یورو (۱۳۷۹ دلار) باز می گرداند.

با توجه به اینکه شایعه شده است که بدنه این گوشی از پلاستیک خواهد بود، بسیاری از ویژگی های آن از چشم پنهان شده است، قیمت ۹۹۹ دلاری بسیار ناامید کننده است. برای کسانی که در جریان نیستنأ،گزارش های مختلف ادعا می کند که نوع معمولی به جای یک دستگاه پرچمدار واقعی به عنوان نسخه ۴G عمل می کند.

در مورد ویژگی ها هم اینکه، نوت ۲۰ چیز های بی شماری را دارا خواه بود که باعث تبدیل آن به یک دستگاه ممتاز می شود. اکنون هم فعلا در حال مشاهده مشخصاتی همچون صفحه نمایش با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی، آخرین حفاظ گوریلا گلس، گسترس حافظه از طریق میکرو SD و S-Penبا تاخیری کم هستیم.

از طرق دیگر، گلکسی نوت ۲۰ اولترا با قیمت ۱۳۴۹ یورو (۱۵۸۰ دلار) برای نسخه ۵G عرض می شود. این برابر با قیمت عرضه گلکسی S20 اولترا ۵G است. شایان ذکر است که این برای حافظه ۵۱۲ گگیابایتی است. با این گفته، نوع اولترا در مناطق مختلف از توانایی کمتری نسبت به S20 اولترا برخوردار خواهد بود. فعلا هم نمی شود که در مورد مسائلی همچون ظرفیت باتری و حداکثر زوم صحبت کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع rquandt

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر