قالب های فلزی آیفون ۱۴ در دو اندازه فاش شد

قبلا رندر های اتوکد از سری آیفون ۱۴ دیده بودیم، حالا به نظر می رسد که این طراحی به اندازه کافی به مراحل نهایی نزدیک شده است، تا جایی که شروع به تولید قالب های فلزی کرده اند. تصاویری از این قالب ها در ویبو منتشر شده است و تایید می کند که اپل مدل های سری آیفون ۱۴ را در دو اندازه ارائه می کند.

همانطور که از برچسب های چسبانده شده روی قالب ها هم معلوم است، دو مدل ۶.۱ اینچی و دو مدل ۶.۷ وجود خواهد داشت. درسته مدل مینی حذف شده ولی به جای آن یک مدل غیر پرو اضافه شده است. ولی مثل گذشته فقط مدل های پرو دارای سنسور دوربین سوم خواهند بود.

سری آیفون ۱۴ سنسور دوربین پریسکوپ را از دست خواهد داد، ولی گزارش شده است که این گوشی دارای سنسور دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود. این سنسور باید ضبط ویدیو ۸K و زوم دیجیتال بهتر را به ارمغان بیاورد. مینگ چی کو، تحلیلگر محصولات اپل هم معتقد است که فقط مدل های پرو این سنسور جدید را دریافت خواهند کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
قالب های فلزی آیفون 14
قالب های فلزی آیفون ۱۴ در دو اندازه

انتظار می رود که برجستگی های دوربین در دو مدل پرو بزرگتر و ضخیم تر باشند چون سخت افزار دوربین بهتری را در خود جای می دهند. گذشته از این شایعاتی مبنی بر اینکه مدل های پرو فقط از پردازنده A16 استفاده خواهند کرد و مدل های معمولی دارای پردازنده A15 می باشند.

مهم ترین تغییرات این سری ممکن است در پنل جلویی باشد. آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس انتظار می رود دارای صفحه نمایش با دو سوراخ در بالای صفحه نمایش برای دوربین سلفی و سنسور های تشخیص چهره سه بعدی باشند. ولی با این حال آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس احتمالا همان بریدگی سری قبلی را حفظ کند، ولی نرخ تازه سازی آن تا ۱۲۰ هرتز افزایش یابد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر