قانون ضد روبوکال در آمریکا به عنوان قانون رسمی ثبت شد

قانون ضد روبوکال در آمریکا به عنوان قانون رسمی ثبت شد

ممکن است سال جدید سال کاهش تعداد تماس های کلاهبرداری خودکار دریافتی باشد. کنگره قانون اعدام و بادارندگی جنایی قانون ضد روبوکال را تصویب کرد که رئیس جمهور روز دوشنبه آن را رسمی کرد. این قانون در هنگام انجام فعالیت های به اختلاص روبوسی با مسئولان و حاملان دندان بیشتری می دهد.

رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا درست در زمان تحویل سال جدید میلادی S.151 را امضا کرد که در غیر این صورت تحت عنوان قانون تیرسد شناخته می شود. این قانونی است که پیشنهاد می کند با اعمال مجازات های مستحکم تر برای دادخواست غیر مجاز، مواردی را برای کلاهبرداری و روبوکالها کاهش دهید.

استفای گریشام ، سخنگوی مطبوعات کاخ سفید گفت: این قانون تاریخی، محافظت حتی بیشتری را در برابر روبات های غیر آزار دهنده را به مصرف کنندگان  آمریکایی ارائه می دهد. وی گفت: این قانون قوانین و مقررات ما را به روز می کند تا مجازات سختگیرانه، افزایش شفافیت و تقویت همکاری دولت برای متوقف کردن درخواست های ناخواسته را افزایش دهد. رئیس جمهور دونالد ترامپ مفتخر است که با کنگره همکاری کرده است تا این قانون دو طرفه را به سمت میز خود ببرد و حتی واضح تر که امروز آن را به تصویب برساند.

مجازاتهای که گریشام به آنها اشاره کرد شامل جریمه های در حدود ۱۰,۰۰۰ دلار در هر تماس می شود. مجازات ها همچنین می توانند بدون اخطار اعمال شوند، به این معنی که روبوکالر ها برای اولین جرم، slap بر روی مچ دست نخواهند گرفت.

کاخ سفید گفت :

خانواده های آمریکایی مستحق کنترل بر ارتباطات خود هستند

این قانون همچنین اساسنامه محدودیت ها را از دو سال به سه سال افزایش می دهد. این امر به FCC و دادستان ها فرصت بیشتری می دهد تا در مورد شرکت ها که پیام های ناخواسته ای را به مصرف کنندگان ارسال می کنند، تحقیق و به اتهام کنند.

اجرای برجام روی شانه های آژانس های مختلفی از جمله FCC ، FTC ، DoJ ، وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه ، DHS و چند نفر دیگر قرار می گیرد. این آژانس ها به کنگره بازخورد ارائه می دهند و اقدامات دادستانی را می توان در سطح ایالتی و فدرال انجام داد.

این لایحه برای اولین بار در سنا معرفی شد، جایی که در ماه مه سال گذشته با رای تقریبا یکدست ۹۷ تصویب شد. آن مجلس نمایندگان ارسال شد، جایی که یک پیشنهاد مشابه با عنوان متوقف کردن قانون بد روبوکال در دست بررسی بود. مجلس در نهایت هر دو لوایح را تصویب کرد و آنها را به کمیته انرژی و تجارت منتقل کرد.

در حال حاضر، H.R.3375 در سنا برگزار می شود، به احتمال اطمینان می دهد که این لایحه کاملا اضافی نیستو احتمالا این پیشنهاد اجازه خواهد داد که در کنگره درگذشت، و قانونگذاران می خواهند به جای آن، قانون تازه تصویب شده را اصلاح کنند تا هر ماده ارزشمندی را که لایحه مجلس اضافه کرده بود درج کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر