قدرت بالای تراشه اینتل Xe باعث جذابیت آن می باشد

قدرت بالای تراشه اینتل Xe باعث جذابیت آن می باشد

شرکت اینتل محصولات بسیار زیادی در بخش پردازش داده به بازار های جهانی عرضه کرده است که هرکدام از آنها دارای قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده می باشد که هرکدام به تنهایی در بازار های جهانی قدرت بسیار بالایی دارند.

سری محصولات گرافیکی این شرکت که برای کامپیوتر و سیستم های گیمینگ در نظر گرفته می شود نسخه Xe می باشد که اینتل برای ساخت این محصولات از نهایت فناوری های موجود استفاده می کند که شاهد محصولات بسیار جذاب و عالی هستیم.

این شرکت علاوه بر قدرت بسیار بالای این سری، طراحی های بسیار متنوع به همراه معماری های جذاب بهترین حالت های ممکن را برای خود به وجود می آورد و ما نیز شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار گوناگون و ویژه از سوی اینتل خواهیم بود.

قدرت بالای تراشه اینتل Xe در یک برنامه تست مشخص شد و یکی از یوتیوبر ها با اجرای بازی بتلفید v با نهایت کیفیت و با رزولوشن ۱۰۸۰ به همراه نرخ تازه سازی ۳۰ فریم بر ثانیه نشان داد که اینتل در ساخت این محصول بهترنی حالت ممکن را در طراحی محصول خود ایجاد کرده است.

در این تست شاهد اجرای بازی های بسیار سنگین دیگر نیز بودیم که شاهد قدرتمنایی بسیار حرفه ای و خاص شرکت اینتل بوده ایم که بهترین طرح را برای این محصول و تراشه در نظر گرفته است و ما نیز شاهد یک ترکیب بسیار فوق العاده و خاصی نیز هستیم.

قدرت بالای تراشه اینتل Xe باعث جذابیت آن می باشد

قدرت بالای تراشه اینتل Xe

پردازنده های سری Xe اینتل فقط برای سیستم های گیمینگ ساخته می شود و از قدرت پردازش و انتقال داده بالایی برخوردارند و این باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار جذاب و خاصی از سوی این شرکت برای عرضه به بازار های جهانی می باشد.

رقابت حساس میان شرکت های اینتل و AMD باعث شده است تا شاهد یک حالت بسیار جذاب و خاصی باشیم که هر دو شرکت برای ارائه محصولات خود به بهترین نحو ممکن این عمل را انجام می دهند و یک حالت بسیار جذاب و فوق العاده ای را از خود به جا می گذارند.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که سری جدید محصولات اینتل با کدام فناوری ها و معماری ها عرضه خواهند شد و این شرکت چه توانایی هایی در تولید محصولات گرافیکی در بخش پردازش داده خواهد داشت که بهترین حالت را به همراه داشته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر