قدرت زیاد تراشه AMD تا سرعت ۴.۹ گیگاهرتز در ساعت

قدرت زیاد تراشه AMD تا سرعت ۴.۹ گیگاهرتز در ساعت

شرکت بزرگ AMD در ساخت و تولید تراشه های کامپیوتری از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و توانایی های بسیار بزرگ و زیادی دارد که باعث می شود این شرکت از عملکرد بسیار بالا و قدرتمندی مواجه شود که بسیار عالی و فوق العاده می باشد.

AMD با نسل جدید تراشه های خود می خواهد تغییرات جدید را اعمال کند و نسبت به دیگر سری های قبلی خود و رقبا همچون اینتل از بهره گیری معماری جدید و فناوری های بروز از بهترین عملکرد ممکن و بهترین فناوری های موجود نهایت استفاده را داشته باشد.

این شرکت توانایی این را دارد که نسل جدید تراشه های خود را با بهترین امکان ممکن مورد طراحی و ساخت قرار دهد و از تمامی لحاظ شاهد یک محصول بسیار ایده آل و خاص از سوی این شرکت خواهیم بود که می توان گفت بهترین عملکرد را می توان داشت.

قدرت زیاد تراشه AMD یکی از مزیت های فوق العاده این شرکت محسوب می شود که با سرعت انتقال داده بسیار بالا و زیاد می تواند حرف زیادی در بازار های جهانی و رقابت با رقبایی همچون اینتل و دیگر شرکت های بزرگ دنیای فناوری داشته باشد.

این سرعت انتقال داده در نسل جدید محصولات AMD تا ۴.۹ گیگاهرتز بر ساعت خواهد رسید که نشان از قدرت بسیار بالا سرعت در تراشه جدید AMD می دهد که توانایی های بسیار بالایی دارد و می توان گفت یکی از بهترین حالت های ممکن و جذاب این شرکت خواهد بود.

قدرت زیاد تراشه AMD

قدرت زیاد تراشه AMD

این شرکت می خواهد با این کار جایگاه خود را در بازار تراشه های کامپیوتری بیشتر محکم کند و از رقیب سنتی خود یعنی اینتل فاصله بگیرد که می توان گفت برای خاص بودن بازار این محصول می تواند بسیار خاص و ایده آل خواهد بود.

AMD توانایی های بسیار بالایی دارد و می تواند با ساخت و تولید تراشه های کامپیوتری توانایی های بالای خود را به نمایش می گذارد و عملکرد خاص و فوق العاده ای را از این پردازنده خواهیم داشت که می تواند اتفاقات بسیار هیجان انگیز و فوق العاده ای را به وجود بیاورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر