پردازنده AMD رایزن ۳۱۰۰ قدرت زیادی در انتقال داده دارد

پردازنده AMD رایزن ۳۱۰۰ قدرت زیادی در انتقال داده دارد

کسانی که برای خرید تراشه های مقرون به صرفه اقدام می کنند نسخه ۳۱۰۰ AMD یک انتخاب مناسب محسوب می شود و یک انتخاب بسیار مناسب و هوشمندانه برای کاربران می باشد که می توانند بهترین کارایی را در قیمت پایین به دست بیاورند.

این پردازنده در گیک پنج دیده شده است و در تست هایی که انجام داده است قدرت بسیار بالایی را از خود نشان داده است و توانایی این را دارد که سرعت انتقال داده را به تا ۴.۶ گیگاهرتز افزایش دهد که قطعا قدرت و سرعت بسیار بالایی برای این محصول محسوب می شود.

ارائه این سرعت انتقال یک پیشرفت و افزایش چشمگیری نسبت به دیگر سری های این شرکت محسوب می شود و نسبت به نسخه اولیه خود حدود ۱۵ درصد افزایش داشته است و در کل باعث می شود تا اتفاقات جذاب و جالبی در هنگام استفاده از این تراشه داشته باشیم.

پردازنده AMD رایزن ۳۱۰۰ یک تراشه مناسب برای استفاده های گیمینگ و سطح بالا می باشد و در عین حال قیمت پایینی دارد و یک خرید مقرون به صرفه و مفیدی را برای کاربران به وجود می آورد. همچنین امتیاز به دست آمده برای این تراشه در گیک پنج ۵.۶۶۹ می باشد.

بالاترین سطح امتیاز به یک تراشه در تست های سخت افزاری یک دستاورد مناسب محسوب می شود و امید این را می دهد که با اورکلاک کردن این نوع تراشه ها می توان به سرعت های بالا در انتقال داده و خواندن برخی از داده های سنگین حساب خاصی باز کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پردازنده AMD رایزن 3100 قدرت زیادی در انتقال داده دارد

قدرت بالای پردازنده AMD رایزن ۳۱۰۰

نسخه جدید تراشه AMD در نسخه رایزن ۳۳۰۰ ایکس به زودی عرضه خواهد شد و در تست های اولیه خود نتوانسته است قدرت و سرعت تراشه نسل قبلی خود یعنی رایزن ۳۱۰۰ را به دست بیاورد و با سرعت انتقال داده تا ۴.۴ گیگاهرتز را به خود اختصاص داده است.

با این حال AMD اعلام کرده است تراشه جدید نسبت به نسخه اولیه خود قدرت و سرعت زیادی خواهد داشت و دارد اما طبق تست های عملی نمایانگر شد که تراشه جدید AMD توانایی خاصی در مقایسه با نسخه قبلی خود ندارد و قطعا پایین تر و ضعیف تر از آن خواهد بود.

همچنین AMD پیشنهاد کرده است برای استفاده مفید و جامع از تراشه های جدید این شرکت، استفاده از مادربرد های ایسوس را پیشنهاد کرده است که قطعا کمک بسیار زیادی برای اجرای برنامه ها به طور کامل می کند و یک ترکیب سخت افزاری جذاب و فوق العاده را به وجود می آورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر