همکاری آنر با IMAX برای ساخت دوربین آنر مجیک ۳

همکاری آنر با IMAX برای ساخت دوربین آنر مجیک ۳

شرکت آنر به طور رسمی اعلام کرد با برند IMAX یک قراراداد بسته و قرار است برای طراحی و توسعه دوربین گوشی های آنر، مخصوصا آنر مجیک ۳ با یکدیگر همکاری کنند. این گوشی در تاریخ ۱۲ آگوست وارد بازار خواهد شد و به احتمال بسیار زیاد از طراحی جذاب و قابل انتظار برخوردار باشد.

آنر مجیک ۳ به تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ مجهز خواهد بود. یک بنر توسط آنر درمورد این گوشی منتشر شده است که نشان دهنده برخی اطلاعات درمورد مجیک ۳ است. در این بنر منتشر شده شاهد طراحی دایره‌ای شکل برای دوربین اصلی هستیم که در رندر ها نیز به چنین طراحی اشاره شده است.

IMAX یکی از شرکت های موفق آمریکایی محسوب می‌شود که در حوزه فیلمبرداری و دوربین فعالیت می‌کند و در ساخت پروژکتور و تولید تجهیزات سینمایی جزو شرکت های بزرگ دنیا محسوب می‌شود، حالا این برند تصمیم گرفته تا همکاری خود را با برند چینی آنر برای ایجاد یک محصول جذاب داشته باشد.

همکاری این دو شرکت باعث افزایش کیفیت و قدرت فیلمبرداری و ثبت تصاویر در گوشی آنر مجیک ۳ خواهد بود، بعد از شرکت لایکا که همکاری مداوم و چند ساله ای با هواوی داشت، این قرارداد دومین همکاری بزرگ میان شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند و شرکت تولید کننده تجهیزات سینمایی است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قرارداد همکاری آنر با IMAX

هر دو شرکت قطعا برای توسعه فناوری های گوشی شرکت آنر تلاش خواهند کرد و طبق زمانبندی گفته شده یک همکاری سالم و بسیار قدرتمند برای ایجاد حالت های مناسب خواهند داشت، اما قضیه اجرایی کردن برخی ویژگی های هوشمند برای دوربین عکاسی باید در دستور کار هر دو شرکت قرار بگیرد.

آنر بعد از جدایی با هواوی به فکر جذب تامین کنندگان جدید است که بتواند از این طریق به بهترین شکل ممکن برای فروش و همچنین افزایش بهره‌وری محصولات جدید خود استفاده کند.

____ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر