قطع اینترنت T-Mobile بخاطر مشکلات فنی

قطع اینترنت T-Mobile بخاطر مشکلات فنی

شرکت T-Mobile یکی از بزرگترین و بهترین خدمات دهندگان اینترنتی می باشد که قدرت و کیفیت بسیار بالایی در ارائه خدمات اینترنتی دارد که دیروز با مشکلات بسیار بزرگی مواجه شده است و برخی از کاربران این شرکت به اینترنت دسترسی نداشته اند.

حدود ۶۹ درصد از کاربران این شرکت به مدت ۱۲ ساعت به اینترنت خانگی و همراه دسترسی نداشته اند که یک مشکل بسیار بزرگ و حساس برای تی موبایل محسوب می شود که هزینه های بسیار سنگینی برای این شرکت به همراه خواهد داشت.

این شرکت در تلاش این بوده است که این وضعیت را به حالت عادی برگراندن که بلاخره توانست بعد از ۱۲ ساعت قطعی اینترنت این وضعیت را به حالت عادی برگرداندن اما هنوز به طور کامل دلیل این قطعی مشخص نشده است و باید منتظر ماند و دید که تی موبایل چه اعلام می کند.

قطع اینترنت T-Mobile یک مشکل فنی اعلام شده است و قطعی برق سرور های این شرکت باعث به وجود آمدن این اتفاق شده است که بدترین نوع حالت برای این شرکت و کاربران آن می باشد که به این مشکل دچار شده اند و ما شاهد این مشکل بزرگ و قطعی اینترنت بوده ایم.

اگر این قطعی تداوم داشته باشد قطعا کاربران این شرکت از این اپراتور جدا خواهند شد و دیگر شرکت های رقیب تی موبایل را انتخاب خواهند کرد که از نظر مقایسه و رقابتی می تواند ضرر های بسیار سنگین و بزرگی برای این شرکت به همراه داشته باشد که بسیار بد می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قطع اینترنت T-Mobile بخاطر مشکلات فنی

قطع اینترنت T-Mobile

شهر هایی که در آنها این قطعی از سوی تی موبایل گزارش شده است عبارت اند از: سان فرانسیسکو ، لس آنجلس ، دالاس ، هیوستون ، آتلانتا ، نیویورک و واشنگتن می باشد که در آنها کاربران این اپراتور دسترسی کاملی به اینترنت نداشته اند.

شرکت تی موبایل این قطعی را نبود برق در سرور های این شرکت دانسته اما گفته می شود بخاطر برخی مسائل امنیتی این قطعی اتفاق افتاده و شرکت تی موبایل در آن نقش اساسی داشته که باعث به وجود آمدن این حالت بد برای کاربران این شرکت شده است.

برخی از رسانه های معتبر آمریکایی که به این اپراتور وصل هستند از این حالت شکایت کرده اند و اعلام کرده اند این حالت تکرار شود از این شرکت در دادگاه های آمریکا شکایت خواهند کرد، چون ضرر های زیادی از سوی این شرکت به کسب و کار آنها وارد می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر