آموزش قطع کردن صدای اعلانات تلگرام

مدیریت اعلانات تلگرام

همانطور که در پست های قبلی که در مورد تلگرام منتشر کرده ایم، گفته ایم این پیام رسان از محبوبیت روز افزونی از زمان تاسیس تا به اکنون شاهد بوده است.

این پیام رسان همان طور که مستحضر هستید قابلیت های زیادی را رفته رفته به خود اضافه می کند تا تجربه کاربری افراد از این پیام رسان را به حد بالا برساند.

ممکنه برای شما هم پیش آمده که تا به حال صدای اعلان برنامه های مثل تلگرام برایتان آزاد دهنده باشد و خواسته باشید آن ها را قطع کنید ولی بخشی که می توانید صدای اعلانات را قطع کنید را نمی شناسید.

ما تو این مطلب قصد داریم که قطع کردن اعلانات تلگرام را که عمده اعلان های بعضی از ماه ها را به سبب وجود گروه های و کانال های مختلف بسیار را شامل می شوند، به شما کاربران عزیز آموزش دهیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قطع کردن صدای اعلانات تلگرام

برای قطع کردن صدای اعلانات تلگرام کافیه وارد تلگرام شده، سپس با کلیک بر روی گزینه سه خط در گوشه بالا سمت چپ منو تلگرام را باز کرده و به دنبال تنظیمات / setting بگردید و روی آن کلیک کنید.

در بخش تنظیمات گزینه اعلانات و صدا ها را انتخاب کرده و وارد آن بشوید. بعد از ورود به بخش اعلان ها و صدا ها شما می توانید اعلانات تلگرام را از این بخش مدیریت کنید.

در بخش اعلانات و صدا ها شما می توانید همه اعلان های کانال ها، گروه ها و چت هایتان را قطع کنید، می توانید تنها اعلانات کانال ها، گروه های و چت های محرمانه خود را روشن و یا قطع کنید، حتی می توانید به صورت دلخواه تک به تک گروه و یا کانالی که نمی خواهید اعلان آن را ریافت کنید را برگزینید.

در همچنین می توانید ویبره، نشان دادن اعلان ها درون برنامه و برون برنامه را فعال و غیر فعال کنید. اعلان پیوستن به تلگرام مخاطبین خود را فعال و غیر فعال کنید. نشان دادن پیام های پین شده را فعال و غیر فعال کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر