آموزش قفل کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ

آموزش قفل کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ

امنیت یکی از رکن های اساسی در نگه داشتن اطلاعات است و که باید برای ما هم اینگونه باشد. ممکن است شما در برنامه های خود اطلاعاتی دارید که نمی خواهید  کسی به غیر از خود شما به آن دسترسی داشته باشد. ما هم تو این پست قصد داریم راهی برای اطمینان بیشتر از اینکه کسی به غیر از برنامه هایتان دسترسی نداشته باشد جلوی شما بگذاریم.

این آموزش تقریبا میشه گفت رو گوشی های سامسونگ قابل انجام است البته ممکن است این امکان در گوشی های کمپانی های دیگر هم موجود باشد. ولی ما تو این پست با توجه به دسترس بودن گوشی سامسونگ با آن کار داریم.

اگر این آموزش را تا پایان دنبال کنید می توانید به حدی از اطمینان در رابطه با برنامه های شخصی موجود در دستگاهتان که می خواهید فقط خودتان به دسترسی داشتیه باشید برسید که به راحتی آن را در مواقع لازم به دیگران بدهید.

لازم به ذکر است که این امکان روی یک گوشی سامسونگ انجام می پذیرد و ممکن است گوشی شما از این قابلیت غافل باشد که در آن موقع هم نباید کاملا ناامید باشید چون برنامه های زیادی در رابطه با این امکان وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. خب بهتره از مبحث اصلی دور نشویم و بریم سراغ آموزش قفل کردن برنامه های در گوشی سامسونگ…

قفل کردن برنامه های گوشی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آموزش قفل کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ

برای فعال کردن این قابلیت شما باید به قسمت تنظیمات گوشی سامسونگ خود بروید. سپس در بخش تنظیمات دنبال گزینه حریم خصوصی و امنیت برگردید. بعد از پیدا کردن بر روی این گزینه کلیک کنید تا صفحه مربوط به حریم خصوصی و امنیت برای شما باز شود.

در این بخش شما از میان گزینه های موجود برای حریم خصوصی گزینه قفل برنامه های یا app lock را کلیک می کنید. بعد از کلیک بر روی آن شما باید گزینه خاموش یا off موجود در بالای صفحه را به روشن یا on تبدیل کنید،

سپس برای شما صفحه ای باز می شود که نوع حفاظت شما از برنامه ها را سوال می کند که شامل چندین گزینه الگو، پین، پسوورد و در بعضی از دستگاه ها که دارای سنسور اثرانگشت است، اثرانگشت است.

شما بعد از انتخاب نوع حفاظت و انتخاب آن می توانید برنامه های که قسط حفاظت از آن ها را دارید روی گزینه روبروی آن ها کلیک کرده و از آن حفاظت کنید. به همین راحتی نگرانی شما از در امان بودنشان برطرف می شود. لازم به ذکر است که برای غیر فعال کردن حفاظت از برنامه های انتخاب شده باید گزینه موجود در روبروی آن را غیر فعال کنید.

 

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cimpoo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر