قلم سامسونگ نوت ۱۰ لایت دارای بلوتوث ۵.۰ می باشد

قلم سامسونگ نوت ۱۰ لایت دارای بلوتوث ۵.۰ می باشد

سامسونگ با تولید و عرضه گوشی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس نشان داد که یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده محصولات گوشی در دنیا می باشد که توانایی این را دارد که هر محصولی را با تنوع بسیار زیاد نسبت به سری های گذشته محصولات خود ارائه دهد.

بعد از عرضه این محصولات سامسونگ با اشاره به سری لایت این محصول، زمان عرضه و رونمایی از این گوشی را سال ۲۰۲۰ اعلام کرده بود و به نظر می رسد قصد با تولید سری لایت این سری، یک نوت کامل و پرمحتوا عرضه کند که قطعا جالب خواهد بود.

طیق گفته برخی از رسانه های معتبر سامسونگ نوت ۱۰ لایت دارای ویژگی ها و قابلیت های جالب و خاصی خواهد بود که در سری نوت ۱۰ دیده نشده است. قابلیت هایی همچون اضافه شدن امکانات سخت افزاری و بالا رفتن رابط کاربری نسبت به سری اول خواهد بود.

در این بین نیز قلم سامسونگ نوت ۱۰ لایت افزایش خواهد یافت و از نظر سخت افزاری و نرم افزاری دچار تغییرات اساسی خواهد شد، تغییراتی مانند اضافه شدن قابلیت های حرکتی اضافه و بهره بردن از بلوتوث ۵.۰ که قطعا باعث افزایش سرعت ارتباط این محصول با گوشی خواهد شد.

سازمان استاندار جهانی موبایل نیز وجود این فناوری و تکنولوژی را در قلم اس پن سامسونگ نوت ۱۰ لایت تایید کرده است و صحت خبر وجود تکنولوژی بلوتوث با نسخه ۵.۰ را داده است و گفته است این تکنولوژی با گوشی همگام سازی هایی خواهد داشت و بهره خواهد برد.

قلم سامسونگ نوت 10 لایت دارای بلوتوث 5.0 می باشد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قلم سامسونگ نوت ۱۰ لایت : تغییرات اساسی در قلم اس پن

بیشترین تمرکز سامسونگ روی قلم این محصول می باشد که نسبت به سایر قطعات و بخش های گوشی آنرا تغییر یا بازسازی خواهد شد، در نسخه اصلی این گوشی قلم اس پن دارای قابلیت های کمی نسبت به این سری می باشد و از قابلیت های کمی برخوردار می باشد.

در سری نوت ۱۰ لایت قلم اس پن دارای سنسور ژیروسکوپ می باشد که به کاربر اجازه می دهد در هر جهت دست خود را بچرخاند و در زاویه های ۳۶۰ درجه به نوشتن روی صفحه نمایش شروع کند و یا با استفاده از قلم صفحه نمایش گوشی را هدایت کند و  از تمام تکنولوژی های موجود بهره ببرد.

قلم اس پن نوت ۱۰ دارای قوانین و برنامه های جداگانه نسبت به گوشی می باشد و در کل در مقایسه با گوشی متفاوت می باشد. سامسونگ همیشه قلم خود را با طراحی جداگانه و با برنامه ریزی های گوناگون عرضه می کند و همیشه قلم های سری نوت ۱۰ سامسونگ گران می باشد.

قلم سامسونگ نوت ۱۰ لایت از گران ترین لوازم جانبی های محصولات گوشی در سال ۲۰۲۰ به شمار خواهد رفت و دلیل آن نیز کیفیت ساخت و تکنولوژی بهره برده شده در داخل گوشی می باشد که به کاربران این اجازه را می دهد که نهایت استفاده را از این محصول ببرند.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که سامسونگ روی این محصول خود چه تغییرات دیگری را انجام خواهد داد، درمورد این مطلب هرگونه نظر و انتقادی دارید می توانید زیر این پست با ما به اشتراک بگذارید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر