قیمت روز خودرو در ۲۲ دی

بر اساس معملات انجام شده امروز ۲۲ دی ۹۸ آخرین قیمت روز خودرو در بازار آزاد نسبت به دیروز اکثر مدل ها با نوسان جزئی همراه است به گونه ای که ۴ محصول با کاهش متوسط یک میلیون تومانی و ۹ مدل با افزایش یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومانی خرید و فروش می شوند در مقابل این ها ۴ خودرو بدون تغییر در قیمت مواجه است.

طبق آخرین قیمت بازار خودرو کیا سراتو ۲۰۰۰ اتوماتیک نسبت به قیمت روز خودرو در ۲۱ دی ۹۸ با افزایش ۵ میلیون تومانی به نرخ ۳۴۵ میلیون تومان به فروش رسید.

سمند ال ایکس ۸۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، سایپا ۱۳۱ حدود ۵۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و تیبا ۲ حدد ۶۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شدند که این اعداد بیانگر کاهش متوسط ۳۰۰ هزار تومانی است.

پژو پارس ۱۰۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و یاساینا ۶۰ میلیون تومان خرید و فروش شدند که این اعداد بیانگر کاهش ۷۵۰ هزار تومانی است.

پژو ۴۰۵ جی ال ایکس، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ساده، سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۲ و پژو ۲۰۶ صندوقدار ساده با افزایش متوسط ۳۰۰ هزار تومانی به ترتیب به مبلغ ۸۲ مییلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ۹۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ۵۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ۱۱۲ میلیون تومان رسید.

رنو تندر پلاس اتوماتیک بدون رینگ ۲۱۰ میلیون تومان، دنا (تیپ ۱) ۱۲۶ میلیون تومان، رنو تندر پلاس دنده ای ۱۷۴ میلیون تومان و رانا ال ایکس ۹۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بدون تغییر در قیمت معامله شدند.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ ساده ۱۱۲ میلیون تومان، تیبا رینگ فولادی و دنا پلاس توربو با افزایش یک میلیون تومانی به ترتیب به نرخ ۱۱ میلیون تومان، ۶۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و ۱۷۹ میلیون تومان فروخته شدند.

قیمت روز خودرو های داخلی

 قیمت روز خودرو در 22 دی


بیشتر بخوانید: قیمت روز خودرو در ۲۱ دی


تازه ترین قیمت خودرو های وارداتی در بازار 

همچنین بر اساس مشاهدات با توجه به روند افزایش قیمت خودرو های خارجی در کشور شاهد نوسانات جزئی در نرخ ماشین های وارداتی در بازار هستیم و امروز ۲۱ دی ۹۸ در بازار آزاد قیمت خودرو های خارجی با نوسان همراه بوده است.

طبق آخرین قیمت خودرو تویوتا CH-R تیپ لانچ ۲۰۱۸ نسبت به معاملات قیمت روز خودرو در ۱۹ دی ۹۸ با ثبات در نرخ به مبلغ ۸۵۰ میلیون تومان خرید و فروش شد.

تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، کیا اپتیما (۲۰۱۷) ۸۳۵ میلیون تومان، کیا سورنتو (۲۰۱۷) یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان و کیا اسپورتیج (۲۰۱۷) ۸۴۰ میلیون تومان بدون تغییر در قیمت معامله شدند.

قیمت روز خودرو های خارجی 

 قیمت روز خودرو در 22 دی

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر