قیمت روز خودرو در ۲۸ بهمن

بر اساس معاملات انجام شده امروز ۲۸ بهمن ۹۸ قیمت روز خودرو در در بازار آزاد نسبت به دیروز ۲۷ بهمن ۹۸، ۶ محصول نسبت با افزایش متوسط ۹۰۰ هزار تومانی و ۲ مدل با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی همراه است.

طبق آخرین قیمت روز بازار آزاد، پژو ۲۰۷ اتوماتیک نسبت به ۲۷ بهمن ۹۸ با افزایش ۲ میلیون تومانی به قیمت ۱۹۹ میلیون تومان خرید و فروش شد.

سمند ال ایکس، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ساده و سایپا ۱۱۱ با افزایش متوسط ۵۰۰ هزار تومانی به ترتیب به مبلغ ۹۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ۹۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۶۶ میلیون تومان خرید و فروش شدند.

سایپا ۱۳۱ و تیبا ۲ به ترتیب به نرخ ۶۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ۷۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته شدند که این اعداد بیانگر افزایش ۳۰۰ هزار تومانی در قیمت است.

دنا پلاس توربو و دنا تیپ ۱ با افزایش متوسط یک میلیون تومانی به ترتیب به قیمت ۱۹۵ میلیون تومان و ۱۴۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیدند.

قیمت روز خودورهای داخلی


بیشتر بخوانید: قیمت روز خودرو در ۲۸ بهمن


پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تازه ترین قیمت خودرو های وارداتی در بازار

همچنین با توجه به روند افزایش قیمت خودرو های در کشور، شاهد نوسانات جزئی در نرخ خودرو وارداتی هستیم.

بر اساس آخرین نرخ ها در بازار، نیسان جوک اسپورت نسبت به قیمت روز خودرو در ۲۷ بعمن ۹۸ با ثبات در نرخ به مبلغ ۶۳۵ میلیون تومان خرید و فروش شد. هیوندای سانتافه فول آپشن ۶ رادار بدون تغییر در قیمت به مبلغ یک میلیارد تومان به فروش رسید.

خودرو های شرکت رنو یعنی تالیسما و کولئوس بدون تغییر در قیمت هایشان به مبلغ ۸۳۰ میلیون تومان و ۱ میلیارد تومان به فروش رسیدند.

خودرو های شرکت چینی کیا از جمله اپتیما، سورنتو، اسپورتیج هم تغییری در قیمت هایشان نداشتند و به ترتیب به قیمت های ۸۵۵ میلیون تومان، ۱ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان و ۸۷۰ میلیون تومان خرید و فروش شدند.

قیمت روز خودروهای خارجی 

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر