قیمت روز خودرو در ۲۸ دی

قیمت روز خودرو در ۲۸ دی

بر اساس معاملات انجام شده امروز ۲۸ دی ۹۸ آخرین قیمت روز بازار آزاد خودرو نسبت به دیروز (۲۷ دی ۹۸) ۱۲ خودرو با افزایش ۸۴۰ هزار تومانی و ۴ محصول با ثبات در نرخ مواجه شدند.

طبق آخرین قیمت بازار رنو تندر پلاس اتوماتیک بدون رینگ نسبت به قیمت روز خودرو در ۲۷ دی ۹۸ با افزایش ۲ میلیون تومانی به نرخ ۲۱۵ میلیون تومان به فروش رسید.

پژو پارس با افزایش ۱۰۰هزار تومانی به مبلغ ۱۰۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید که در مقابل پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ساده با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به نرخ ۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ ساده ۱۱۲ میلیون تومان، سایپا ۱۳۲ حدود ۵۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک بدون رینگ ۱۷۸ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ صندوقدار ساده ۱۱۲ میلیون تومان بدون تغیر در قیمت معامله شدند.

رنو تندر دنده ای و کیا سراتو با افزایش یک میلیون تومانی به ترتیب به مبلغ ۱۸۱ میلیون تومان و ۳۴۲ میلیون تومان خرید و فروش شدند.

قیمت روز خودرو های داخلی 

قیمت روز خودرو در 28 دی


پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید: قیمت روز خودرو در ۲۷ دی


تازه ترین قیمت خودرو های وارداتی در بازار 

همچنین با توجه به روند افزایشی قیمت خودرو های خارجی در کشور شاهد نوسانات جزئی در در نرخ ماشین های وارداتی در بازار هستیم و امروز ۲۸ دی ۹۸ نیز در بازار آزاد قیمت خودرو های خارجی با نوسان همراه است.

طبق آخرین قیمت خودرو، تویوتا CH-R تیپ لانچ ۲۰۱۸ نسبت به معاملات انجام شده در ۲۷ دی ۹۸ با ثبات در نرخ به مبلغ ۸۵۰ میلیون تومان خرید و فروش شد.

تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، کیا اپتیما (۲۰۱۷) ۸۳۵ میلیون تومان، کیا سورنتو (۲۰۱۷) یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان و کیا اسپورتیج (۲۰۱۷) ۸۴۰ میلیون تومان بدون هیچ تغییری در قیمت معامله شدند.

قیمت روز خودرو های خارجی 

قیمت روز خودرو در 28 دی

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر