قیمت سری آیفون ۱۲ فاش شد

قیمت سری آیفون ۱۲ فاش شد

از آنجا که همه گیری کرونا ویروس همچنان باعث بسته شدن کامل یا جزئی در مناطق مختلف جهان می شود، فروش تلفن های هوشمند در حال کاهش است.

در زمان های اخیر، تلفن های هوشمند اپل دارای چندین گزینه حافظه هستند و همچنین حافظه آن دو برابر است. این باعث جذابیت دستگاه می شود. به نظر می رسد که اپل در حال کار بر روی قیمت گذاری بر سری آیفون ۱۲ است.

قیمت آیفون 12

سری آیفون ۱۲ نیز با پردازنده ۵ نانومتری A14 بیونیک همراه خواهد بود که بهره وری انرژی را تا حد زیادی بهبود ببخشد. این مجموعه در کل چهار مدل از جمله آیفون ۱۲ (۵.۴ اینچی)، آیفون ۱۲ پلاس (۶.۱ اینچی)، آیفون ۱۲ پرو (۶.۱ اینچی)، آیفون ۱۲ پرو مکس (۶.۷ اینچی) خواهد بود.

قیمت سری آیفون 12

یک خبر اخیر قیمت محصولات سری آیفون ۱۲ را فاش می کند. طبق اعلام این خبر، آیفون ۱۲ برای مدل ۵.۴ اینچی ۶۴۹ دلار شروع میشود. این قیمت ارزانتر از قیمت شروع آیفون ۱۱ (۶۹۹ دلار) است.

آیفون ۱۲ (۶.۱ اینچی) با ۷۴۹ دلار شروع می شود در حالی که آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس به ترتیب با ۹۹۹ دلار و ۱۰۹۹ دلار شروع می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قیمت سری آیفون 12

سری آیفون ۱۲ با یک تاچ کلاسیک همراه است

کل سیستم آیفون ۱۲ از شبکه ۵G پشتیبانی می کند و از پردازنده ۵ نانومتری A14 بیونیک بهره می برد که بهره وری انرژی را تا حد زیادی بهبود می بخشد. در همان زمان، هر چهار آیفون ۱۲ از صفحه نمایش های کوچکتر و اولد استفاده می کنند. تفاوت اصلی بین این چهار مدل در اندازه دوربین و قاب میانی است.

در حالی که دو آیفون ۱۲ یک قاب میانی آلیاژ آلومینیوم و یک دوربین عقب دوگانه را پذیرفته اند، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس از یک قاب میانی استیل ضد رنگ و یک دوربین عقب سه گانه + اسکنر LiDA استفاده می کنند.

طبق گفته خبر فاش شده از یک فرد خودی، مدل پرو سری آیفون ۱۲ یک ادامه کلاسیک از آیفون ۴ و آیفون ۵ است. با این وجود، این گوشی از گلکسی ۲.۵ بعدی استفاده نکرده و به جای آن گلکسی مسطح را جایگزین کرده است.

با این وجود، ما هنوز با این اطلاعات به عنوان حدس و گمان نگاه می کنیم زیرا هیچ گونه تاییدی پشت این اخبرا نیست. اگر از گلکسی ۲.۵ بعدی استفاده نکند، قطعا احساس کلی تغییر خواهد کرد.

قطعا اپل باید برخی جزئیات را از حاشیه صفحه نمایش بکاهد. به عبارت ساده تر، اگر گلکسی ۲.۵ بعدی وجود نداشته باشد ، بسیاری از کاربران بخاطر این موضوع ناراحت کننده خواهد بود.

طبق گزارشت، آیفون ۱۲ (۵.۴ اینچی) و (۶.۱ اینچی) در ماه سپتامبر وارد بازار خواهد شد، در حالی که آیفون ۱۲ (۶.۷ اینچی) در ماه اکتبر عرضه می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع mydrivers

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر