قیمت شیائومی می ۱۰ تی ، پرو و لایت در فضای وب فاش شد

تنها دور روز تا رونمایی سری شیائومی می ۱۰ تی فاصله داریم که الان شایع شده یک نسخه ارزان قیمت برتر در این سری قرار خواهد گرفت. در حقیقت این گوشی نیمه پرچمدار با مشخصات کاملا مناسب از این شرکت خواهد بود.

پیش بینی هایی در این زمینه قبلا انجام شده بود اما برخی ها به وقوع پیوستن آن زیاد اعتقاد نداشتند. کمی قبل از رونمایی دستگاه های جدید شایعات بیشتر در مورد قیمت این سری منتشر شد. نویسنده این اطلاعات سودانشو آمبوره قبلا بیش از یک بار به دلیل افشای اطلاعات قابل اعتماد مورد توجه قرار گرفته است.

به گفته وی لیست تقریبی قیمت شیایومی می ۱۰ تی پرو به ترتیب ۳۵۰ دلار و ۴۰۸ دلار بود. شیایومی می ۱۰ تی تنها در یک نسخه با رم ۸ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی در قیمت ۵۸۳ دلار قابل دسترسی خواهد بود.

شیایومی می ۱۰ تی پرو هم در یک نسخه با رم ۸ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و یکی هم با رم ۸ گیگابایتی و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی در دسترس خواهد بود.

مشخصات گوشی های جدید سری می ۱۰ تی شیایومی طبق استاندارد های اروپا ارایه می شود. قیمت کاملا قابل درک است اما به سختی می توان آن را کاملا جذاب نامید.

به نظر می رسد که تنها شیایومی می ۱۰ تی لایت شانس پرفروش شدن را دارد. اما بسیاری از موارد به سازش هایی بستگی دارد که در اینجا انجام شده است تا قیمت های کاهش یابد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شیائومی می ۱۰ تی – پرو – لایت رسما در ۳۰ سپتامبر رونمایی می شود

سال گذشته شیائومی می ۹ تی و می ۹ تی پرو را رونمایی کرد. این گوشی ها نمونه های جهانی ردمی کا ۲۰ و کا ۲۰ پرو بودند زیرا این دستگاه های کا تنها نام اصلی برای بازار های هند و چین است.

امسال هم این شرکت ردمی کا ۳۰ و کا ۳۰ پرو را رونمای کرد. اما تصمیم گرفت آنها را به عنوان گوشی های هوشمند پوکو در خارج از چین رونمایی کند.

این سوال بزرگ هم ایجاد شده که آیا این شرکت امسال سری می ۱۰ تی را رونمایی خواهد کرد؟ پس از خبر ها و گزارش ها پاسخ در نهایت از طریق یک پست رسمی از شرکت ارایه شده است. در تاریخ ۳۰ سپتامبر غول چینی از شیایومی می ۱۰ تی – می ۱۰ تی پرو – می ۱۰ تی لایت رونمایی خواهد کرد.

می ۱۰ تی ، پرو و لایت با تراشه های قدرتمند ، دوربین ها و اتصال فایو جی رونمایی می شوند

این گوشی های جدید دستگاه های میان رده برتر رقابتی با مشخصات قدرتمند و برخی ویژگی های جذاب هستند. به عنوان مثال می ۱۰ تی یک دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی خواهد داشت. این در حالی است که می ۱۰ تی پرو با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی رونمایی می شود.

از طرف دیگر می ۱۰ تی لایت با تراشه تازه رونمایی شده اسنپدراگون ۷۵۰ جی همراه خواهد بود. این تراشه جدید با اتصال فایو جی ارایه می شود. از طرف دیگر می ۱۰ تی و می ۱۰ تی پرو با تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ عرضن می شوند. که فعلا گل سرسبد تراشه های دنبال به حساب می آیند.

ـــ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ـــ

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر