قیمت هواوی P40 در آینده نزدیک رونمایی می شود

قیمت هواوی P40 در آینده نزدیک رونمایی می شود

امروز صبح تاییدی دریافت کردیم که رویداد ارائه و رونمایی هواوی دستخوش تغییراتی داشته است. این رویداد هواوی P40 و P40 پرو را ارائه می دهد، اما به صورت آنلاین نه در کنفرانس برنامه ریزی شده که قرار بود در پاریس برگزار شود. این پست کمی عملکرد رسانه را هنگام صحبت در مورد دستگاه تغییر می دهد، اما زیاد هم نیست. اکنون این دستگاه ها توسط یک پوستر تبلیغتی در معرض رونمایی هستند.

متشکر این پوستر هستیم چون می توانیم قیمت احتمالی هواوی P40 را در نسخه ها مختلف تجسم کنیم. همچنین یک سری از نسخه های خاص که احتمالا فقط برای بازار چین تولید شده وجود داشته باشد.

هیچ کس نمی تواند تایید کند که این اطلاعات رسمی است، زیرا این شرکت طبق معمول قیمت ها، نسخه ها یا نسخه های خاص را تایید نکرده است. و هر آن چه ما تا به حال درباره قیمت ها می دانیم از روی نشتی است که اخیرا منتشر شده است.

قیمت هواوی P40 در آینده نزدیک رونمایی می شود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آیا هواوی P40 با قیمت ۹۹۹ یورو (۱۱۳۰ دلار) به بازار می آید؟

سال گذشته ارزان ترین قیمت هواوی P30 حدود ۷۹۹ یورو بود. در پوستر تبلیغاتی، می توانید چندین نسخه خاص از هواوی P40 را مشاهده کنید. طرح های مختلفی وجود دارد که به احتمال زیاد برای بازار چین در نظر گرفته شده است.

پس چرا قیمت ها به یورو است؟ این یکی از اولین ناسازگاری های این پوستر است، اگر چه تعداد بیشتری نیز وجود دارد. قیمت های تعیین شده برای مدل ۸ گیگ رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی از ۹۹۹ یورو (۱۱۳۰ دلار) شروع می شود. برای مدل حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی قیمت تا ۱.۰۹۹ یورو (۱۲۴۰ دلار) افزایش می یابد . برای نسخه ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی قیمت به ۱۲۴۹ یورو (۱۴۰۰ دلار) می رسد.

هنوز قیمت های گفته شده تایید نشده است و باید منتظر ماند و دید که آیا هواوی می تواند قیمت پایین تری را به این محصول اختصاص دهد و یا باید شاهد قیمت های نجومی برای این گوشی پرچمدار جدید هواوی باشیم که قرار است در ماه های آینده رونمایی شود و به سطح عرضه جهانی خواهید رسید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر