قیمت گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ فاش شد

غول کره ای صنعت موبایل قصد دارد از چند گوشی تاشو پرده برداری کند. بر اساس گزارش ها، کنفرانس میان سالی Galaxy Unpacked سامسونگ در ۱۱ آگوست برگزار می شود. این شرکت گوشی های گلکسی زد فولد ۳، زد فلیپ ۳ و ساعت هوشمند گلکسی واچ ۴ را در این رویداد پیش رو رونمایی خواهد کرد. قیمت گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ در کره جنوبی فاش شد.

قیمت گلکسی زد فولد 3

بر اساس این گزارش، گلکسی زد فلیپ با قیمت ۱۰۴۴ دلار و گلکسی زد فولد ۳ با قیمت ۱۶۵۲ دلار شروع به کار خواهد کرد. این گزارش تایید می کند که سامسونگ قیمت جدیدترین گوشی های تاشو خود را کاهش می دهد. برای یادآوری لازم به ذکر است که گلکسی زد فلیپ ۲ با قیمت ۱۴۳۵ آغاز به کار می کند این در حالی است که گلکسی زد فولد ۲ با قیمت ۲۰۸۵ دلار شروع به کار کرد. این یعنی گوشی های تاشو جدید سامسونگ ۲۰ درصد ارزان تر از مدل های قبلی خود خواهند بود.

سامسونگ همچنین کاربران گوشی های تاشو خود را به ارتقا به روش قدیمی ترغیب می کنند. پس در این صورت مدل های قبلی شامل بیشترین تخفیف خواهند شد.

گفته می شود گلکسی زد فولد ۳ با صفحه نمایش ۷.۵ اینچی همراه خواهد بود. که نسبت به نسل قبل خود ۰.۱ اینچ کاهش یافته است. در صورت کوچک شدن اندازه صفحه نمایش اندازه بدنه هم کاهش خواهد یافت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
قیمت گلکسی زد فولد 3

این گوشی های هوشمند تاشو قبلا در لیست گواهینامه FCC ظاهر شده اند. لیست FCC نشان می دهد که گلکسی زد فولد ۳ با شماره مدل SM-F926U و گلکسی زد فلیپ ۳ با شماره مدل SM-F711U همراه هستند. لیست FCC تایید می کند که این دستگاه از قلم S-Pen Stylus پشتیبانی می کند. البته گزارشی اخیرا به پشتیبانی از قلم S Pen Pro اشاره می کند.

S Pen Pro از اتصال بلوتوث LE پشتیبانی می کند. این بدانی معنی است که این قلم از حالت اکتیو ایر پشتیبانی می کند که در مدل های قبلی شاهد آن نبودیم. S Pen Pro از طریق درگاه USB-C شارژ می شود و دارای یک باتری ۱۰۰ میلی آمپر ساعتی با ولتاژ نامی ۵ ولتی است. همچنین از سیگنال های UWB پشتیبانی خواهد کرد. بنابراین، قابلیت موقعیت یابی مکانی، مشابه آیفون ۱۲ اپل و ایرتک را خواهد داشت.

علاوه بر این، گلکسی زد فولد ۳ از شارژ بی سیم ۹ واتی بی سیم و ۲۵ واتی سیمی پشتیبانی خواهد کرد. این گوشی دارای باتری های دوتایی ۲۰۶۰ + ۲۲۱۵ میلی آمپر ساعتی با ظرفیت کلی ۴۲۷۵ است. در مورد گلکسی زد فلیپ ۳ هم احتمالا شاهد پشتیبانی از قلم و UWB نباشیم. این محصول هم از باتری ۳۲۷۳ میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع ۱۵ واتی و بی سیم ۹ واتی ارائه می شود. در بخش نرم افزاری هم گلکسی زد فولد ۳ و زد فلیپ ۳ با رابط کاربری One UI 3.1.1 ارائه می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر