قیمت گوشی گوگل پیکسل۴ XL به بیرون درز کرد

قیمت گوشی گوگل پیکسل۴ XL به بیرون درز کرد

شرکت گوگل در هفته آینده یک کنفرانس خبری برگزار خواهد کرد و در آن کنفرانس موبایل گوگل پیکسل۴ XL را معرفی خواهد کرد.قیمت های تقریبی برای این محصول شنیده می شود و می توان حدس زد که این محصول با قیمتی گران تر نسبت به سری گذشته خود راهی بازار خواهد شد.

طبق گفته سایت های معتبر و نشریه های بزرگ موبایل، این گوشی با قیمتی زیاد عرضه خواهد شد و یکی از گران ترین گوشی های سال نیز محسوب خواهد شد، این می تواند یک خبر بد برای کاربران دیگر گوشی ها باشد.

چون با بالاتر رفتن قیمت این گوشی سری ها و شرکت های دیگر نیز محصولات خود را بالا خواهند کشید و در نتیجه خرید و استفاده از این محصولات سخت تر خواهد شد و کاربران دچار مشکلات مختلفی خواهند شد.

خبرنگار و کارمند سایت ۹to5Google مشخصات داخلی و امکانات این گوشی را به بیرون انتشار کرده است و به صورت نامشخص هنوز معلوم نشده است که این شخص کدام یک از کارکنان این سایت بوده است و مدیران این سایت دنبال این فرد هستند.

قیمت گوشی گوگل پیکسل4 XL به بیرون درز کرد

مشخصات و قیمت گوشی گوگل پیکسل۴ XL

این گوشی با قیمت تقریبی ۹۹۹ دلار به گفته رسانه ها عرضه خواهد شد و قیمت دقیق برای این محصول هنوز ارائه نشده است، این محصول در کشور های دیگری مانند انگلستان و استرالیا با قیمت های ۸۶۹ پوند عرضه خواهند شد.

هنوز همه این حرف ها یک ادعا و شایعه است و تا زمان عرضه رسمی این گوشی باید منتظر ماند و دید که قیمت های اصلی چگونه خواهند بود، گوگل پیکسل۴ XL نسبت به سری سوم این محصول گران تر خواهد بود.

در این شکی نیست که این سری از نسخه قبلی خود گران تر خواهد بود چون هم امکانات و هم ویژگی های این محصول نسبت به سری گذشته پیشرفته تر بوده و هم دارای امکانات جدیدی نیز در این محصول است.

این محصول با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت عرضه خواهد شد، و اگر این حرف واقعیت داشته باشد، گوشی گوگل پیکسل۴ XL با مشکلات زیادی رو به رو خواهد شد و طرفداران و کاربران خود را از دست خواهد داد. باید تا زمان عرضه منتظر ماند.

قیمت گذاری این محصول کمی بی انصافی به نظر می رسد و می توان گفت برای مدل ۶۴ گیگابایتی از قیمتی گران تر و از حد انتظار زیاد تر انتخاب شده است که در مقایسه با دیگران خیلی گران و کیفیت پایین تر است.

قیمت گوشی گوگل پیکسل4 XL به بیرون درز کرد

بلندگوی Nest Mini

گوگل علاوه بر اینکه در آن زمان گوشی گوگل پیکسل۴ XL را معرفی خواهد کرد، بلندگوی هوشمند خود را نیز همراه با این محصول عرضه خواهد کرد.

این بلندگو در رنگ های مختلفی عرضه خواهد شد و رنگ های ثابت نیز رنگ های قرمز و آبی خواهد بود، این محصول در ۱۵ اکتبر رونمایی خواهد شد و همراه با گوشی گوگل معرفی خواهد شد.

اطلاعات دقیق و کاملی درمورد این بلندگو به بیرون انتشار نشده است و امیدواریم بتوانیم اطلاعات کاملی درمورد این دو محصول به دست بیاوریم، این دو محصول قطعا هزینه زیادی برای گوگل داشته است.

باید تا ۱۵ اکتبر منتظر بمانیم و ببینیم که گوگل در رونمایی این دو محصول خود چه ویژگی ها و امکاناتی را نمایش خواهد داد، و یا این دو محصول ارزش خرید را دارند یا نه.

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر