لامبورگینی اونتادور SVJ با تیونینگ منصوری معرفی شد

لامبورگینی اونتادور SVJ با تیونینگ منصوری معرفی شد

شرکت منصوری یکی از شرکت های بزرگ تیونینگ در دنیا می باشد که با ارتقا مشخصات فنی و قدرت بالای خودرو ها نشان از قدرت بسیار بالای آنها دارد، این شرکت با ارتقا بخش های مختلف خودرو آنها را به یک غول بی رقیب و قدرتمند تبدیل می کند.

لامبورگینی اونتادور محبوب ترین و البته قدرتمندترین خودروی شرکت ایتالیایی محسوب می شود اما باید به این نکته توجه کرد که این شرکت هرگز به تیونینگ علاقه خاصی ندارد و نمی خواهد خودرو هایی که توسط این شرکت ساخته شده است به نوعی تیونینگ و یا ارتقا داده شوند.

شرکت منصوری به خاطر سی سالگی خود این تیونینگ بسیار خفن و قدرتی را انجام داده است تا نشان دهند یک شرکت بسیار قدرتمند در حوزه ارتقا مشخصات و قطعات فنی خودرو ها می باشد. منصوری نام این خودرو تیونینگ شده را منصوری Cabrera نامگذاری کرده است.

منصوری اعلام کرده است طراحی و شکل ظاهری لامبورگینی اونتادور SVJ به خاطر مقاوم و قوی بودن برند لامبورگینی که یک گاو وحشی می باشد طراحی و ساخته شده است و نشان از قدرت بسیار بالای این خودرو دارد و طراحی تمامی بخش ها از این طریق الهام گرفته شده است.

لامبورگینی اونتادور SVJ با تیونینگ منصوری معرفی شد

اضافه شدن بخش های کناری به خودرو باعث شده است این خودرو شبیه به ماشین های اسپورتی مسابقه ای شود، استفاده از تایر های ۲۱ اینچی شکل کلی بسیار خاصی را به این خودرو منتقل می کند که باعث می شود تا حس قدرتی و خاصی را از این خودروی جذاب ایتالیایی دریافت کنیم.

سیستم تعلیق و ترمز این خودرو نیز نسبت به سری اصلی خود تغییراتی را داشته است و همین نیز باعث شده است تا ما شاهد سیستم به کار گیری جدید از سوی منصوری برای اونتادور باشیم که ایمنی را افزایش می دهد.

تیونینگ لامبورگینی اونتادور SVJ

اونتادور SVJ با یک پیشرانه ۶.۵ لیتری v12 همراه می باشد که با تولید نیروی ۷۵۹ اسب بخاری قدرت مناسبی را برای این مدل خودرو عرضه می کند که باعث می شود تا شاهد یک خودروی بسیار کارآمد و جالب از سوی این شرکت ایتالیایی نسبت به سری های قبلی خود باشیم.

اما منصوری این مشخصات فنی را به نوعی ارتقا داده است تا ما شاهد قدرت بسیار بالا از سوی این شرکت باشیم، این تیونینگ باعث شده است تا قدرت موتور به ۸۱۰ اسب بار و با تولید نیروی ۵۷۵ پوند گشتاور شاهد قدرت دیوانه وار این خودرو باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لامبورگینی اونتادور SVJ با تیونینگ منصوری معرفی شد

این تیونینگ باعث شده است تا سرعت ۰ تا ۶۲ را فقط در ۲.۶ ثانیه به ثبت برساند که در سری اصلی این خودرو این عدد ۲.۸ ثانیه بوده است و حداکثر سرعت در نسخه اولیه ۲۱۷ مایل بر ساعت می باشد که در نسخه منصوری به عدد ۲۲۰ مایل بر ساعت رسدیه است که شاهد ارتقا بسیار عالی هستیم.

بدنه فیبر کربنی باعث شده است تا رنگبندی بسیار خاصی روی این خودرو نقش ببندد و همین نیز باعث شده است تا ظاهر خوب و عالی را به خود بگیرد و همین نیز می تواند به جذابیت لامبورگینی اونتادور SVJ کمک بسیار زیادی بکند و باعث جذب افراد زیادی شود.

لامبورگینی اونتادور SVJ با کابین بسیار خاص و شکل ظاهری منحصر به فرد خود طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است و با اضافه شدن بخش های مختلف منصوری به این خودرو نیز ما شاهد این بوده ایم که این خودرو قابلیت های بسیار بزرگی را به خود گرفته است.

تیونینگ فوق العاده

ارتقا لامبورگینی اونتادور SVJ توسط منصوری باعث شده است تا بار دیگر نگاه ها به سمت این خودرو منعطف شود، تعطیل شدن نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۲۰ باعث شده است تا شرکت ها به طور انحصاری دست به رویداد های انحصاری بزنند و محصولات خود را رونمایی کنند.

لامبورگینی اونتادور SVJ با تیونینگ منصوری معرفی شد

چراغ های این خودرو نسبت به نسخه اصلی خود بسیار زیباتر شده است و همین نیز نشان دهنده طراحی و قدرت خاص منصوری در ارتقا این خودرو بوده است، این خودرو به تولید انبوه نخواهد رسید و به تعداد ۳ دستگاه در حال تولید می باشد.

هنوز به طور کامل مشخص نشده است که تعداد همین اندازه خواهد بود و یا باز هم شاهد افزایش تعداد دستگاه ها به این رقم خواهیم بود. لامبورگینی اونتادور SVJ دارای قیمت بسیار بالایی می باشدو با قیمت اولیه ۵۱۷ هزار دلار به فروش خواهد رسید که یک خودروی لاکچری محسوب می شود.

این تیونینگ یا به نوعی ارتقا یکی از جذاب ترین و فوق العاده ترین ارتقا های این سال محسوب می شود و شرکت منصوری به بهترین نحو ممکن این کار را انجام داده است و خاص ترین خودرو را نیز برای ارتقا ظاهری و فنی انتخاب کرده است. در پایین نیز شما تصاویر مختلفی را از این خودرو می توانید مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. Aisan میگه

    بابا این خیلی جذابه
    چه حالی کنه رانندش 😁

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر