لامبورگینی اونتادور svj رودستر عرضه جهانی می شود

لامبورگینی اونتادور svj رودستر عرضه جهانی می شود

شرکت لامبورگینی بعد از رونمایی پر سر و صدای لامبورگنی اونتادور شروع به عرضه آن کرد، این شرکت دو ماه پیش خودروی جدید خود را با نام انحصاری اونتادور رونمایی کرد و از سری محصولات svj لامبورگینی می باشد. این خودرو با طراحی بسیار زیبا و قدرت بسیار بالای خود به خودرویی جذاب در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ تبدیل خواهد شد.

این خودرو بعد از رونمایی طبق گفته های مدیرعامل لامبورگینی فروش اولیه این محصول برای آمریکا خواهد بود و بعد از دو هفته راهی اروپا و تا یک ماه دیگر راهی تمامی بازار های جهانی برای فروش خواهد شد، حال بعد از دو ماه این حرف جامعه عمل پوشیده است.

اولین محموله ها از سمت ایتالیا به بازار های مختلف ایالات محتده در حال ارسال می باشد و در شهر های نیویورک و کالیفرنیا این خودرو به فروش گذاشته شده است و گفته می شود تا پایان همین هفته که منتهی به کریسمس می باشد تمامی شهر های این کشور آماده فروش این خودرو باشند.

لامبورگینی اونتادور svj رودستر یکی از خودروهایی می باشد که در طی چند سال اخیر از شرکت ایتالیایی لامبورگینی دیده ایم که با طراحی عالی و کیفیت بسیار بالا در حال تولید این خودرو می باشد و قصد تولید انبوه این محصول خود را دارد.

علی رغم خودرو های دیگر این شرکت این سری دارای تولید انبوه خواهد بود و با تیراژ بالا توزیع خواهد شد و احتمال این وجود دارد که بتواند با فروش این خودرو در سال ۲۰۲۰ رتبه اول صنعت خودرو را بار دیگر به دست بگیرد و حکمرانی خودرو را در این صنعت به رخ حریفان خود بکشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لامبورگینی اونتادور svj رودستر عرضه جهانی می شود

 لامبورگینی اونتادور svj رودستر : طراحی ایتالیایی

این شرکت یکی از قدیمی ترین کارخانه های تولید کننده خودرو در سطح جهانی می باشد و با عرضه خودرو های بسیار زیبا و البته با کیفیت توانسته است بخشی از بازار های جهانی را به خود اختصاص دهد و جایگاه ویژه ای میان طرفداران خودرو در سراسر دنیا پیدا کند.

طبق گفته های بخش فروش لامبورگینی این خودرو با تعداد ۲۵۰۰ دستگاه راهی ایالات متحده خواهد شد و بعد از کریسمس تعداد دیگری از این خودرو ها راهی این کشور خواهند شد و در تمامی نمایندگی های این شرکت در ایالات متحده به فروش گذاشته خواهند شد.

نکته جالب و قابل توجه درمورد فروش این محصولات این می باشد که این خودرو ها با تعداد بالایی به فروش خواهند رسید که در تاریخ لامبورگینی برای اولین بار می باشد و فروش های قبلی این شرکت با تعداد کم و از طریق فروش سفارشی قابل خرید بود. اما لامبورگینی اونتادور svj رودستر از این برنامه دور خواهد بود و با تعداد بالا در تمامی کشور هایی که این شرکت نمایندگی رسمی دارد شروع به فعالیت و فروش خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر