دروغ اول آوریل گوگل امسال وجود نخواهد داشت

دروغ اول آوریل گوگل امسال وجود نخواهد داشت

هر ساله بعد از اینکه وارد ماه چهارم سال میلادی می شویم شرکت های کوچک و بزرگی دست به یک کار دروغین می کنند و با انتشار یک دروغ که به صورت نمادین محسوب می شود برای طرفداران خود ارسال می کنند تا این سنت ادامه داشته باشد.

شرکت های زیادی در دنیا وجود دارد که از این سنت پشتیبانی می کنند و همه طرفداران از این دروغ ها خوششان می آید و برخی نیز از شنیدن ناگهانی برخی از دروغ ها بسیار عصبانی می شوند و به شدت از شرکت محبوب خود شکایت می کنند.

اما مهم ترین بحث درمورد دروغ اول آوریل این می باشد که شرکت های بسیار زیادی همراه با این برنامه شروع به اهدا برخی از جوایز نیز می کنند تا به نوعی برای طرفداران خود که به شرکت ها وابسته و پایبند هستند را هر ساله اهدا می کنند.

خبر بد دیگری که امسال بعد از لغو شدن رویدادهای مختلف بخاطر شیوع ویروس کرونا بوده است لغو شدن دروغ اول آوریل گوگل می باشد که این شرکت به طور رسمی اعلام کرده است دیگر چنین برنامه امسال نخواهد داشت و دلیل آن نیز شیوع کرونا می باشد.

روابط عمومی گوگل اعلام کرده است این شرکت به تمامی هواداران خود و افراد در دنیا احترام می گذارد و تنها چیزی که می خواد سلامتی تمامی افراد در جامعه می باشد که بخاطر شیوع ویروس خطرناک کرونا نیز این برنامه این سال انجام نخواهد داد و در سال آینده خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دروغ اول آوریل گوگل امسال وجود نخواهد داشت

لغو دروغ اول آوریل گوگل

گوگل اعلام کرده است بیشتر از تولید روی کمک به مراکز بهداشتی در تمام دنیا تمرکز دارد و در فکر آن است که بتواند به بهترین شکل ممکن جلوی شیوع این ویروس خطرناک را بگیرند و ما نیز شاهد این باشیم که این شرکت با تولید ماسک و لوازم بهداشتی بلندترین قدم را برداشته است.

گوگل جزو شرکت هایی می باشد که برای جلوگیری شیوع ویروس کرونا زحمت های بسیار زیادی را انجام داده است و در حال حاضر یکی از خط تولید های خود را به تولید لوازم بهداشتی مانند ماسک و انواع مواد ضدعفونی کننده اختصاص داده است.

فردا اول آوریل می باشد و قطعا شرکت هایی وجود خواهند داشت که این سنت همیشگی را ادامه خواهند داد و آنرا به نوعی اجرا خواهند کرد، با ما تا فردا همراه باشید تا شما را با جالبترین کار هایی که در روز های اول آوریل با نام دروغ اول آوریل انجام گرفته است را آگاه سازیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر