لغو رویداد های فیسبوک تا یک ژوئن سال ۲۰۲۱

لغو رویداد های فیسبوک تا یک ژوئن سال ۲۰۲۱

مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک امروز به طور رسمی اعلام کرده است تمامی رویداد هایی که قرار است این شرکت در سال جاری انجام دهد را به صورت رسمی لغو می کند و برای کنفرانس های بیش از ۵۰ نفر این قانون را اجرایی کرده است.

همچنین این شرکت برای سفر های کاری نیز برنامه های دیگری در نظر دارد و تمامی آنها را به صورت یک طرفه لغو کرده است تا جلوگیری شیوع ویروس کرونا را شدیدتر از گذشته انجام دهد، همچنین این شرکت بیشتر کارکنان خود را به صورت دورکاری از درون خانه هدایت خواهد کرد.

فیس بوک اعلام کرده است تا پایان یافتن شرایط فعلی هیچ کارمندی به صورت حضوری در این شرکت کار نخواهند کرد و تمامی کارکنان بخش فنی و اداری این شرکت نیز به صورت دورکاری و از منزل خودشان به ادامه فعالیت خود ادامه خواهند داد.

لغو رویداد های فیسبوک می تواندضرر های بسیار بزرگ و زیادی را برای این شرکت به ارمغان بیاورد که تابحال شاهد اینگونه ضرر ها نبوده ایم و این شرکت باید به دنبال جبران این ضرر ها باشد که از طریق لغو رویداد ها و حاضر نبودن کارکنان به صورت حضوری به این شرکت وارد می شود.

همچنین در این سال به خاطر شیوع ویروس کرونا رویداد بزرگ F8 فیسبوک بخاطر کرونا لغو شد و رویداد دیگر فیسبوک نیز به نام Oculus Connect لغو شد که مخصوص توسه دهندگان این شرکت بزرگ بود و این رویداد برای این شرکت درآمدزایی های بسیار زیادی را به وجود می آورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لغو رویداد های فیسبوک تا یک ژوئن سال 2021

لغو رویداد های فیسبوک بخاطر کرونا

زاکربرگ در صفحه شخصی خود توییتر نوشت: من می دانم شیوع ویروس کرونا ضرر بزرگی به ما وارد خواهد کرد اما مجبور به رعایت جان کارکنان خود هستم و برای اینکه جان آنها سالم بماند مجبور به دورکاری هستیم تا هم کار جلو برود و هم امنیت کارکنان حفظ شود.

همچنین در ادامه حرفای خود اشاره به رعایت های بهداشتی داشت و از مردم خواست در خانه های خود بمانند و جلوی این وضعیت بسیار بد و دشوار را برای شیوع و پخش ویروس را بگیرند، این توصیه ای می باشد که تمامی شرکت ها برای طرفداران خود دارند.

دلیل این لغو رویداد ها نیز بخاطر جمع بودن اجتماعات می باشد که فیسبوک می خواهد با اجرای این کار تمامی اجتماعاتی که از سوی این شرکت انجام خواهد گرفت، محلی برای شیوع و پخش ویروس کرونا نباشد و به نوعی جلوی انتشار این ویروس خطرناک را بگیرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر