لغو شدن گوگل I / O بخاطر شیوع ویروس کرونا

لغو شدن گوگل I / O بخاطر شیوع ویروس کرونا

با شیوع ویروس کرونا شاهد یک اتفاق بسیار تلخ دیگری در حوزه تکنولوژی و دنیای فناوری بودیم و آن هم عدم برگزاری رویداد سالانه گوگل می باشد که بزرگترین کنفرانس توسعه دهنده غول جستجو می باشد که متاسفانه بخاطر کرونا ویروس لغو شد.

این شرکت اعلام کرده است بخاطر منتشر شدن این ویروس و شیوع بیش از اندازه آن دیگر اجازه برگزاری این رویداد را ندارد و به زمان دیگری برگزاری این نمایشگاه را موکول کرد، اگر بخواهیم به طور کلی به این قضیه نگاه کنیم باید بگوییم یک فاجعه بزرگ را شاهد هستیم.

شیوع یافتن بسیار بزرگ ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ یک فاجعه بزرگ به وجود آورده است و همین امر نیز باعث شده است تا شاهد افت بسیار زیاد سهام شرکت های تولید کننده لوازم الکتریکی و هوشمند مانند سامسونگ و سونی و شرکت های هم رده باشیم.

در این سال کنفرانس و نمایشگاه های بزرگی همچون همایش سالانه موبایل MWC و نمایشگاه خودرو ژنو نیز بخاطر این ویروس لغو شده است و لغو شدن گوگل I / O نیز یک خبر شوکه کننده بسیار سختی برای اهالی حوزه تکنولوژی و فناوری دنیا محسوب می شود.

گوگل اعلام کرده است همه افراد باید نظافت شخصی و تمامی موارد بهداشتی را رعایت کنند تا واکسن مورد نیاز این بیماری به زودی ساخته شود و برای تمامی افراد جامعه در دنیا ارسال شود و گفته می شود این واکسن هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت و افراد زیادی را درگیر خود خواهد کرد.

لغو شدن گوگل I / O بخاطر شیوع ویروس کرونا

لغو شدن گوگل I / O : نگرانی بزرگ دنیای تکنولوژی

گوگل برای برگزاری آنلاین این کنفرانس در حال تلاش است و گفته می شود در حال ساخت یک وبینار و یک کنفرانس مجازی و آنلاین می باشد که این کنفرانس توسعه دهنده خود را به نوعی اجرا کند و دچار لغو نشود و به فکر توسعه دهندگان خود نیز می باشد.

گوگل اعلام کرده است این کنفرانس قرار بود یکی از مهم ترین و یکی از بهترین کنفرانس های گوگل در چند سال اخیر باشد که از سوی این شرکت ارائه داده خواهد شد که متاسفانه بخاطر ویروس کرونا هم به تعویق افتاد و هم از کیفیت بالای این رویداد که حدود ۳۰ هزار نفر را در سال گذشته جذب کرده بود شود.

این ویروس ضرر های بسیار زیادی را به حوزه تکنولوژی وارد کرده است و تقریبا دیگر هیچ شرکت و رویدادی نمانده است که از دست این ویروس دچار مشکلات بزرگی شود و همین امر نیز باعث شده است تا شاهد افت بسیار زیاد محصولات الکتریکی در این سال جدید باشیم.

باید منتظر ماند و دید که آیا واکسن این ویروس خطرناک ساخته خواهد شد و یا باید شاهد از بین رفتن رویداد های بسیار خاص در دنیای فناوری و تکنولوژی خواهیم بود که بخاطر این ویروس خطرناک از بین رفته است و هیچ جایگزینی برای آن به وجود نیامده است باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر