لغو عملیات ناسا تا سال ۲۰۲۱ :برنامه ریزی مجدد

لغو عملیات ناسا تا سال ۲۰۲۱ :برنامه ریزی مجدد

سازمان ناسا به صورت رسمی اعلام کرد این سازمان عملیات خود در سال ۲۰۲۰ را به پایان رسانده و تا سال ۲۰۲۱ هیچ عملیات فضایی انجام نخواهد داد تا با برنامه ریزی های هوشمند و جدیدی برای سال بعدی میلادی برنامه ریزی کنند.

عملیاتی که این سازمان قرار است در سال جدید میلادی انجام دهد بسیار قابل قبول و قابل توجه خواهد بود و سازمان ناسا با اهداف متفاوت و بسیار عجیب برای سال بعدی میلادی یعنی سال ۲۰۲۱ می رود که قطعا اتفاقات بسیار فوق العاده خواهد بود.

این سازمان پروژه های زیادی در سال ۲۰۲۰ انجام داد و یکی از موفق ترین سال های این سازمان محسوب می شود که توانسته پروژه های متعدد و زیادی را به انجام برساند و همیشه دنبال ایجاد یک حالت فوق العاده و بسیار ایده آل خواهد بود.

لغو عملیات ناسا تا سال ۲۰۲۱ از یک شایعه به واقعیت پیوست و این سازمان حدود ۲ ماه به مرخصی خواهد رفت و کارکنان این سازمان بعد از ۱۰ ماه کار فشرده به استراحت خواهند پرداخت تا در سال آینده عملیات خود را آغاز کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گفته های رئیس عملیاتی ناسا، سال ۲۰۲۰ برای این سازمان و کارکنان آن کار زیادی محسوب میشد و حالا ۲ کارکنان به استراحت خواهند پرداخت تا در سال ۲۰۲۱ عملیات سنگین تر و همچنین فوق العاده حساس را به وجود بیاورند.

لغو عملیات ناسا تا سال 2021

لغو عملیات ناسا تا سال ۲۰۲۱

ناسا در سال های اخیر با کمک شرکت اسپیس ایکس توانست عملیات متعدد و زیادی را با موفقیت کامل به انجام برساند و ما نیز شاهد حالت هایی هستیم که این شرکت توانسته آنها را به وجود بیاورد و به ایده آل ترین حالت ممکن خود برسد.

اتفاقاتی که قرار است به زودی شاهد آنها باشیم از سوی ناسا در سال جدید اعلام خواهد شد و قرار است کلی پروژه هیجان انگیز و بزرگی را برای کشف سیارات و انجام برخی عملیات زیرساختی انجام دهند که در عین جذاب بودن بسیار ایده آل و فوق العاده خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر