لغو کنگره جهانی موبایل (MWC) تا اطلاع ثانوی

کنگره جهانی موبایل(MWC) بزرگترین نمایش موبایلی جهان است که سالانه برگزار می شود. با این حال، علاقه مندان به اسمارت فون ها ، حداقل در زمان مقرر ۲۴ الی ۲۷ اکتبر، شاهد دستگاه های جدید نخواهند بودو امروز انجمن GSM رسما این رویداد را تا اطلاع ثانوی لغو کرد. دلیل انصراف بسیار هم نا معلوم نیست آره درسته ترس از شیوع ویروس کرونا.

لغو کنگره جهانی موبایل (MWC)

از هفته گذشته به همین دلیل پنج شرکت اصلی از این رویداد خارج شده اند. به گفته جانن هافمن، مدیر عامل GSMA، شیوع ویروس کرونا برگزاری این رویداد را غیر ممکن کرده است. در بیانیه او آمده است:

وی گفت: با توجه به محیط ایمن و سالم بارسلونا و کشور میزبان امروز، GSMA امروز MWC 2020 بارسلونا را لغو کرده است زیرا نگرانی جهانی در مورد شیوع ویروس کرونا، نگرانی مسافرت و شرایط دیگر، برگزاری را برای GSMA را غیر ممکن می کند. احزاب شهر میزبان این تصمیم را با احترام درک می کنند. GSMA و حزب مهمانی شهر میزبان به صورت متحد همکاری خواهند کرد و به یکدیگر برای MWC 2020 و کنگره های سال های دیگر حمایت می کنند. همدلی ما در این زمان با کسانی است که در چین و در سراسر جهان تحت تاثیر می گیرند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در حال حاضر، تعداد کشته ها از ۱۰۰۰ نفر فاتر رفته و بیش از ۴۲۰۰۰ نفر در سراسر جهان به این ویروس آلوده شده اند. اگر چه کمتر از ۲۵ کشور جهان این موارد را تائید نکرده اند، اما بیشتر آلودگی و مرگ و میر در ووهان چین ثبت شده است. در تلاش برای جلوگیری از لغو این رویداد، ابتدا GSMA سعی در پیشگیری از اقدامات پیشگیرانه داشت. با این حال، میزبان از شرکت کنندگان از نقاط خطرناک و آلوده به ویروس می آیند، بنابراین رویداد ارزش ریسک کردن را ندارد.

لغو کنگره جهانی موبایل (MWC)

تولید کنندگان از هفته های پیش شروع به خروج از MWC 2020 کردند

تولید کنندگان عمده قبلا موضع خود را در مورد رویداد MWC 2020 اعلام کردند. ال جی یکی از اولین شرکتهایی بود که با استفاده از اریکسون از شرکت در این رویداد انصراف داد. امثال انویدیا، ویوو، سونی، آمازون، NTT دوکومو، همه ظاهرا شرکت خود را در این رویداد لغو کردند. با خروج این شرکت ها از این رویداد، مشخص شد که کنسل کردن کامل تنها گزینه پیش رو است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع verge

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر