برنامه های لهستان برای انصراف از مزایده معلق ۵G

بیماری همه گیر کرونا ویروس در حال کند کردن فعالیت های اقتصادی در مناطق مختلف جهان است. لهستان قبل از ورود به سیل شیوع بیماری همه گیر کرونا ویروس، مزایده گسترش ۵G خود را آغاز کرده است.

اکنون گزارش هایی منشر شده است مبنی بر اینکه این کشور اروپای مرکزی قصد دارد مزایده را لغو کند. با این حال، پس از فروکش کردن همه گیری کرونا ویروس، مزایده تازه را شروع می کند.

وزارت امور دیجیتال لهستان اعلام کرد که این مزایده با این هدف که دوباره پس از فروکش شدن همه گیری کرونا مجددا آغاز شود، به حالت تعلیق درآمد. با این حال، این این کار مطابق با قوانین مزاینده نیست و ممکن است با چالش های قانونی روبرو شود.

دستگاه های لهستانی مزاینده ۵G را در اواسط ماه آوریل به حالت تعلیق درآوردند. با این حال، دولت خاطر نشان کرد که به دلیل اینکه اپراتور ها قبلا اقدام کرده بودند، به تعویق انداختن مزایده وضعیت حقوقی این روند را تضعیف می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مزایده گسترش ۵G لهستان بعد از اپیدمی از سر گرفته می شود

هدف دولت لهستان این است که هر چه سریعر یک شبکه تجاری نسل پنجم را راه اندازی کند. دستگاه های مربوطه گفتند: ما قصد داریم تا مهلت تعیین شده توسط برنامه دیحیتال اروپا را تکمیل کنیم. بنابراین، با توجه به عواقت احتمالی و مسائل امنیتی، کل روند را از سر خواهیم گرفت.

وزارت امور دیجیتال این کشور همچنین اصلاحات در قانون ارتباطات از راه دور لهستان را با هدف بهبود حقوق و منافع مشتریان ارائه داد. این کشور در تلاش است بازار خود را با مقررات ارتباطات الکترونیکی اروپا هماهنگ کند.

قانون های جدید به اپراتور ها نیاز دارند تا روند انصراف قرار داد را بهبود بخشند و نسبت به تاریخ فسخ قرارداد شفاف تر باشند. برای حمایت از آیین نامه های جدید، دستگاه ها برای ارتباط با مصرف کنندگان یک سیستم مرکزی به اپراتور ها و ارائه دهندگان خدمات اینترنت ارائه می دهند. این امر باعث می شود روند تغییر سرویس ها در این شرکت هموارتر شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع ITHome

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر