لوگو جدید تجاری کیا رونمایی شد :جذاب و خوشگل

لوگو جدید تجاری کیا رونمایی شد :جذاب و خوشگل

کیا اخیراً آن را به خصوص در آمریکا می کشد. این برند اخیراً تعدادی وسیله نقلیه عالی مانند کراس اوور تلوراید ، سدان K5 ، سلتوس ، سورنتو بازسازی شده و بسیاری دیگر را به بازار عرضه کرده است. اما این هجوم چشمگیر محصول تنها بخشی از آن چیزی است که مدیرعامل جهانی کیا ، هو سونگ سانگ ، آن را “طرح اس” می خواند.

کیا اوایل سال آینده رسماً طرح S (“S” به معنای “شیفت”) را ارائه می دهد. بر اساس گزارشی از اخبار خودرو ، سونگ می خواهد این برند “پویاتر ، شیک و مبتکر” باشد و با تأکید بیشتر بر خودروهای برقی. کیا وعده داده تا سال ۲۰۲۵ حداقل ۱۱ دستگاه خودروی الکترونیکی تولید کند که بخشی از آن با سرمایه گذاری عظیم ۲۵ میلیارد دلاری پشتیبانی می شود.

سانگ در مصاحبه ای گفت: “ما باید خود را با اقدامات مقابله ای پیشرفته آماده کنیم.” “ما سعی خواهیم کرد هدف جدید مشتری خود را همراه با راه اندازی مجدد نام تجاری خود تنظیم کنیم.”

لوگو جدید تجاری کیا
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لوگو جدید تجاری کیا

خودروهای الکتریکی آینده کیا با یک پلتفرم مدولار الکتریک-جهانی مدولار جدید (E-GMP) سوار می شوند که با هیوندای مشترک است. با وجود زیربناهای مقرون به صرفه زیر ، این برند انتظار دارد که خودروهای الکتریکی خود حداقل ۲۰ درصد از فروش جهانی را تا سال ۲۰۲۵ و حتی بیشتر از آن را تا سال ۲۰۲۹ تولید کنند.

بخشی از این راه اندازی مجدد نام تجاری همچنین شامل یک آرم جدید است که این شرکت برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ در اتومبیل مفهومی Imagine برقی پیش نمایش کرد. این مارک ورود آرم جدید را در ماه فوریه به طور رسمی تأیید کرد زیرا پرونده های ثبت اختراع به بیرون درز کرده است و اکنون می گوید که ظاهر جدید سال آینده اولین بار روی یک وسیله نقلیه تولیدی ظاهر خواهد شد.

آرم جدید کیا نشان کلمه سنتی را به خود اختصاص داده و به آن برخوردی تند و کوتاه می دهد – جلوه ای مدرن تر به آن می بخشد. اکنون هر سه حرف به یکدیگر متصل می شوند و آرم جدید از همان ابتدا دایره امضا را با نام تجاری مترادف می کند. انتظار داشته باشید که نشان واژه جدید و شیک از اوایل ژانویه ۲۰۲۱ نشان داده شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر