لوگو جدید تراشه های کایرین – خنده بر لبان اژدها می آید

اخیرا حاشیه های انتشار شده از غول تولید چینی، هواوی مربوط به علامت تجاری هواوی میت V و آزپرک کامپایلر حتی خط تولید گوشی های میت می بود. حال هم یک کاربر ویو با نام چانگان دیجیتال علامت تجاری دیگر هواوی را به صورت آنلاین مشاهده کرد. این بار علامت تجاری جدید مربوط به لوگو جدید کایرین است. لوگو جدید مثل یک اژدها کودک با نعل اسب است. اژدها به نظر می رسد مثل آنچه معمولا در تصاویر معمولی چینی می بینیم، است. با این حال این لوگو جدید یک پا و بال به همراه دارد.

لوگو جدید کایرین

ب یاد داشته باشید که این لوگو فوق العاده زیبا تکشاخ، فقط می تواند ان را ببینید و نمی توان از آن استفاده کرد. هواوی برای این لوگو درخواست علامت تجاری داده است. اطلاعات جستجوی شرکت نشان می دهد که اخیرا کاربردی بوده است.

اگر حادثه پیش نیاید، لوگو لوگو تراشه تک شاخ منحصر به هواوی است.، اگر با دقت به این لوگو دقت کنید می بینید که اثری از شادی وجود دارد، با این وجود آیا شما فکر می کنید این لوگو واقعی شود. ؟

متن پست مربوطه در ویبو

از میان تصاویر، هواوی برای ثبت این لوگو تجاری تراشه کایرین در ژوئن سال جاری اقدام به ثبت نام کرده است. با نگاهی به تصاویر، می توان دریافت که هواوی سعی دارد در لوگو جدید کایرین موضوع شادی را به تصویر بکشد. بیان این تصویر این می باشد که یک اژدها شاد است.

با این وجود، این همه دردسر هایی را که کایرین در حال حاضر با آن روبرو نیست، برنمی دارد. تراشه کایرین هواو یک سری تراشه با کارایی بالا است که توسط هواوی ساخته شده و تراشه اصلی محصولات هواوی است.

لوگو جدید کایرین
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آیا لوگو جدید کایرین از لوگو های قبل پیروی می کند ؟ آری این فقط یک روبان قرمز ساده است. در حقیقت، بسیاری حتی آن را یک لوگو به حساب نمی آوردند. با این حال، لوگو جدید اژدها چیزی قدرتمند و در عین حال دوستانه را به تصویر می کشد.

با این وجود، لوگو جدید کاملا از فرقه خود جدا نمی شود. با نگاهی به لوگو اژدها، لوگو اصلی کایرین را خواهید دید. این نشان می دهد که لوگو جدید ریشه های خود را حفظ می کند.

لوگو جدید کایرین

علامت تجاری جدید کایرین ممکن است هرگز به واقعیت تبدیل نشود

ذکر این نکته حائر اهمیت است که این تنها یک علامت تجاری است. درست مثل ثبت اختراعات، علائم تجاری تقریبال هرگز رسمی نمی شوند. بنابراین این لوگو جدید اثبات صریح نیست که به زودی شاهد طراحی این لوگو را روی تراشه های کایرین خواهیم دید.

علاوه بر این، با توجه به مسائلی که هم اکنون های سیلیکون با آن روبرو است، ممکن است این لوگو جدید قبل از رونمایی رسمی از لاک خود بیرون بیاید. با این حال باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا هواوی در نهایت با این علامت تجاری چه خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع weibo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر