لوگو جدید وان پلاس از ۱۸ مارس رونمایی می شود

از آنجا که همه ما ها منتشر تاریخ رونمایی سری بعدی وان پلاس هستیم، این شرکت از هیچ کشوری درخواست تجدید چاپ لوگو های خود را از طریق یک مارک تجاری نکرده است.

همانطور که توسط ITHome هم گزارش شده است، وان پلاس در نوامبر سال ۲۰۱۹ در دفتر ملی مارک های تجاری چین، واقع در شنژن درخواست یک علامت تجاری جدید را داد و به تازگی اعطا شد. لوگو وان پلاس از زمان تاسیس تا کنون بدون تغییر باقی مانده است و این اولین بار است که این شرکت قصد دارد تغییراتی در لوگو خود ایجاد کند.

وان پلاس همچنین چیزی مرموز را فاش کرده بود که امروز چهارشنبه در رسانه های اجتماعی چین فاش شد. در حالی که پیش از این تصور می شد که تاریخ رونمایی سری وان پلاس ۸ است، اما اکنون مشخص است که یک مارک جدید در دستور کار این شرکت قرار دارد. با نگاهی به لوگو قدیمی و جدید، قدیمی تر پر جنب و جوش تر و تائید کننده تر از شعار Never Settle شرکت با رنگ قرمز خود به نظر می رسد. سیاه جدی کاملا بی صدا به نظر می رسد و قلم ها بسیار صادقانه نیستند، صادقانه است.

با این حال، این یک دیدگاه شخصی است صرق نظر از این ، این شرکت در مدت زمان دو روز همین کار را به طور رسمی فاش می کند. همچنین این بدان معنی نیست که وان پلاس تاریخ رونمایی وان پلاس ۸ را در ۱۸ ام ماه نشان نمی دهد. با اعلامیه جدید rebranding، این کار را بسیار خوب انجام داد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لوگو قدیمی وان پلاس vs لوگو جدید وان پلاس

لوگو جدید وان پلاس

از هم اکنون، درباره وان پلاس به شدت شایعه می شود که سری جدید را در تاریخ ۱۵ آوریل رونمایی می کند. انتظار می رود سه مدل – دو مورد پشتیبان خود و دیگری وان پلاس ۸ لایت ادامه دهند. همچنین انتظار می رود ویژگی های جدیدی مانند رتبه بندی رسمی IP68 و شارژ بی سیم نیز مطابق با تلفن های جدید رونمایی شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع ITHome

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر