لوگو سایبرتراک فن به کیت واقعی نزدیک است

لوگو سایبرتراک فن به کیت واقعی نزدیک است

افشای تسلا در مورد سایبرتراک خود ترکیبی عجیب از بدبینی و شگفتی بود . برخی فکر می کردند به اندازه کافی شگفت انگیز است که می توانست ۲۰۰۰۰۰ پیش سفارش را بدست آورد . ولی دیگران را سرگرم کردند حتی با لوگو . تنها چند روز پیش از رونمایی تسلا و الون ماسک از سایبرتراک ، لوگو با صدای جیر جیر یک عکس از یک مجموعه سایبرتراک لوگو که شامل یک آجر منفرد ۲×۴ و دو بلوک ۲×۲ با عنوان است ، از آن لذت جنجالی کشید و تضمین مقاومت در برابر شکستگی .

در حالی که استهزا سبک همه از سرگرمی خوبی برخوردارد بود ، یک طراح خلاق آن را به قلب خود گرفت و یک لوگو سایبرتراک واقعی با قطعات متحرک ایجاد کرد . اگر طراحی فن ساخته شده از پشتیبانی کافی برخوردار باشد ، اکنون این طراحی ممکن است کیت واقعی باشد .

تکامل سایبرتراک در اینجا است .

pic.twitter.com/RocTEkzzwI

گروه لوگو تسلا ۲۷ نوامبر ۲۰۱۹

کاربری که به بریکین نیک می رود ، کامیون آجری خود را به وب سایت ایده های لوگو ارسال کرد . بر خلاف شوخی لوگو ، سایرتراک وی نمایندگی منصفانه از خودروی آینده نگر تسلا است . حتی دارای در هایی است که باز و بسته می شوند درب عقب و هود نیز بیان شده است .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

وب سایت ایده های لوگو وب سایت شلوغی است که به برجسته سازی طرح های ارائه شده توسط کاربر لوگو ، اختصاص یافته است که حدود شش ماه میزبان آن است . جامعه می تواند خلاقیت های خود را بالا ببرد و زمان بیشتری برای آنها کسب کند . اگر مردم به اندازه کافی آن را دوست داشته باشند ، این شرکت تصمیم خواهد گرفت که یک مجموعه واقعی لوگو را بر اساس طرح طراحی کند .

سایبرتراک

تاکنون بریکین بیش از ۲۰۰۰ هوادار البته ۱۰۰۰ نفر این ها فقط در سه روز جمع شده اند و ۵۴۷ روز دیگر در سایت خود برنده طراحی وی می شوند . همچنین به عنوان وانت لوگو انتخاب شد . با این حال داشتن کامیون با برچسب استاف پیک به معنای تولید آن نیست و نشانگر ایجاد در مسیر صحیح است .

بریکین نیک گفت که اگر بتواند به نقاط عطف حمایتی خاصی برسد ، ویژگی های بیشتری را به سایبرتراک اضافه می کند ، از جمله اضافه کردن ATV و رمپ تسلا و که برای ۱۰۰۰۰ رای دهنده پرتاپ می کند .

من شخصا نسخه لوگو را بهتر از ماسک دوست دارم . با این حال ، مانند آن و یا شاید هم متنفر کننده باشد برای شما ، هیچ انکاری وجود ندارد که سایبرتراک تسلا توجه زیادی را تحریک کرده است که به زودی زود محو نمی شود .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر