لپتاپ ایسوس راگ X13 با تراشه گرافیکی AMD موبایل

لپتاپ ایسوس راگ X13 با تراشه گرافیکی AMD موبایل

ایسوس نیز در مراسم CES 2021 حضور دارد و جدیدترین محصول خود را با نام انحصاری ROG Flow X13 به نمایش گذاشته است و شاهد این بوده ایم که قابلیت های به وجود آمده و همچنین بسیار هوشمندانه ای از سوی این شرکت قدرتمند حوزه فناوری شاهد بوده ایم.

قابلیت های ایده آل و بسیار هوشمندانه این شرکت در نوع ساخت و بهره گیری از قطعات هوشمند در بالاترین سطح ممکن ارائه داده می شود، برای این نسخه ایسوس صفحه نمایش ۱۳ اینچی ۴K در نظر گرفته است که این لپتاپ در سری محصولات گیمینگ این شرکت قرار می گیرد.

علاوه بر صفحه نمایش قدرتمند شاهد اضافه شدن تراشه داخلی و گرافیکی انحصاری AMD هستیم که از نسخه Ryzen 9 5980HS پشتیبانی می کند و از فناوری AMD موبایل پشتیبانی می کند که باعث افزایش سرعت و همچنین اندازه کوچک تراشه نسبت به نسخه های قبلی می شود.

لپتاپ ایسوس راگ X13 با بهره گیری از تراشه مخصوص تا ۶۰ درصد افزایش کارایی پیدا کرده و این یک حرکت مثبت برای ایسوس در استفاده از محصولات و قطعات سخت افزاری است که در بالاترین سطح قرار دارد و می توان گفت بهترین حالت ممکن را از خود به نمایش می گذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نسخه استفاده شده از تراشه XG Mobile باعث می شود تا ارتباط مستقیمی با تراشه ایسوس Flow X13 داشته باشد و سرعت قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد و همین موضوع نشان دهنده اتفاقات بسیار ایده آل و خاص خواهد بود که از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای ارائه داده خواهد شد.

لپتاپ ایسوس راگ X13 در CES 2021

لپتاپ ایسوس راگ X13 در CES 2021

ایسوس در متن بیانیه خود در این رویداد اعلام کرده در حال تست تراشه های هوشمند برای سازگاری با پردازنده اصلی لپتاپ های خود قرار دارد و امیدوار است بتواند عملکرد مناسب و هوشمندانه خود را اجرایی کند و قطعا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل خواهیم بود.

اگر پروژه نهایی ایسوس به انجام برسد شاهد اتفاقات بسیار مناسب و خاص خواهیم بود که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد و همچنین شاهد این خواهیم بود پهنای باند در این فناوری به ۶۴ گیگابایت در ثانیه خواهد رسید که یک اتفاق فوق العاده قدرتمندانه و بسیار حرفه ای از سوی شرکت ایسوس در حوزه فناوری محسوب خواهد شد.

منبع digitaltrends

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر