لپتاپ جدید الجی با صفحه نمایش رول شونده :دنیای جدید کره ای

لپتاپ جدید الجی با صفحه نمایش رول شونده :دنیای جدید کره ای

شرکت قدرتمند الجی بار دیگر رندر های متفاوتی را برای خود منتشر کرد و شاهد ترکیب بسیار فوق العاده و هوشمندانه از سوی این شرکت قدرتمند کره ای هستیم، الجی توانایی های قابل قبول و بسیار مناسبی را در این رندر ها از خود به نمایش گذاشته است.

طراحی جذاب و فوق العاده برای صفحه نمایش انحصاری این شرکت نشان دهنده ویژگی های هوشمندانه شرکت الجی می باشد که به صورت رول شونده از داخل دستگاه خارج می شود و قطعا جزو طراحی های فوق العاده و بسیار ایده آل این شرکت در بازار های جهانی خواهد بود.

ویژگی های بسیار ایده آل و فوق العاده این شرکت نشان دهنده ویژگی های جذاب و ایده آل می باشد که این قدرت کره ای توانایی های قابل قبول و بسیار مناسبی را از خود به نمایش گذاشته و می تواند با اجرایی کردن این طرح نیز قدرت خود را تا حد زیادی در بازار های جهانی به ثبات برساند.

لپتاپ جدید الجی با صفحه نمایش رول شونده می تواند یک ایده طراحی متفاوت تر و همچنین جذاب تر نسبت به دیگر دستگاه های موجود در بازار های جهانی باشد که واقعا از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار خواهد بود و قطعا شاهد اتفاقات بسیار بی نظیر و فوق العاده هوشمندانه خواهیم بود.

این دستگاه از قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده هوشمندانه بهره مند شده است و قطعا شاهد توانایی های قابل قبول و بسیار حرفه ای دارد که با تکنولوژی های روز دنیا سازگاری کاملی خواهد داشت و قطعا می توان حساب بسیار ویژه و فوق العاده ای روی این محصول حرفه ای بازکرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
لپتاپ جدید الجی با صفحه نمایش رول شونده

لپتاپ جدید الجی با صفحه نمایش رول شونده 

صفحه نمایش ۱۳ اینچی شرکت الجی از کیفیت QHD استفاده خواهد کرد و قطعا در سطح بالایی از فناوری قرار خواهد گرفت و می توان گفت قابلیت هایی که این شرکت می تواند به وجود بیاورد بازار قدرتمند و همچنین بسیار حرفه ای را نسبت به رقبای خود در سال جدید به وجود بیاورد.

در تصاویر منتشر شده شاهد رول شدن صفحه نمایش هستیم که از یک کیبورد به صورت عمودی باز می شود و مانند برخی از نمایشگر های الجی که برای پروژکتور ها مورد استفاده قرار می گیرد همین روند را شاهد خواهیم بود و این قابلیت ها نشان دهنده ویژگی های هوشمندانه شرکت کره ای برای صفحه نمایش لپتاپ های جدید خود می باشد.

الجی بازار لپتاپ چندان قدرتمندی نداشته و ندارد، اما با راه اندازی و تولید این طراحی می تواند به طور فوق العاده ای قابلیت های بسیار جذابی برای کاربران خود به وجود بیاورد و فروش فوق العاده ای را در سطح بازار های قدرتمند جهانی به دست بیاورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر