لپتاپ لنوو فلکس ۵G اولین لپتاپ با فناوری ۵G بازار

لپتاپ لنوو فلکس ۵G اولین لپتاپ با فناوری ۵G بازار

لنوو یکی از قدرت های دنیای لپتاپ محسوب می شود و توانایی تولید دستگاه های بسیار قدرتمند دارد و همین نیز باعث پیشرفت بسیار قابل توجه این شرکت در حوزه کاری بسیار جذاب می باشد که در حوزه ساخت و تولید بسیار قوی می باشد.

ما حالا شاهد یک اتفاق بسیار جذاب و فوق العاده ای از این شرکت هستیم که به بهترین نحو ممکن این عملیات را که شاهد عرضه و ساخت لپتاپ با فناوری ۵G هستیم که از سوی این شرکت ساخته و به بازار های جهانی به طور رسمی عرضه شده است.

این لپتاپ برای اولین بار در رویداد CES 2020 رونمایی شد و حالتی بسیار جذاب و فوق العاده دارد، صفحه نمایش لمسی ۱۴ اینچی با کیفیت فول اچ دی از قابلیت های جذاب و عالی این محصول محسوب می شود که یک امتیاز ویژه برای لنوو محسوب می شود.

لپ تاپ لنوو فلکس ۵G دارای مشخصات فنی بسیار جالب می باشد اما قدرت اصلی این دستگاه در فناوری شبکه و اینترنت آن می باشد که می توان گفت اولین لپ تاپ مجهز به ۵G می باشد که در بازار های جهانی عرضه شده است و تابحال شاهد چنین دستگاهی نبوده ایم.

طراحی بسیار عالی و جذاب این دستگاه ما را یاد سری سرفیس مایکروسافت می اندازد، سری محصولاتی که از قدرت بسیار بالایی بهره می برد و از نظر شکل کلی و طراحی بسیار خاص و عالی می باشد و یک حس خاصی را به کاربران القا می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لپتاپ لنوو فلکس ۵G اولین لپتاپ

حافظه رم این دستگاه ۸ گیگابایت می باشد و دارای حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت می باشد که شاهد مشخصات معمولی و متوسط در این دستگاه هستیم که نکته قوت آن بخش طراحی و شکل کلی دستگاه می باشد که بسیار خاص و البته جذاب می باشد.

تمامی قابلیت هایی که در یک لپتاپ معمولی وجود دارد را در این محصول مشاهده می کنیم و دارای تمامی پورت های معمولی مانند پورت های USB-C می باشد که برای تمامی نیاز های یک کاربر عادی و خانگی مناسب می باشد و نیاز کاملی را برطرف می کند.

قیمت اولیه این محصول در بازار های جهانی ۱.۳۹۹ دلار می باشد که برای بازار های ایالات متحده عرضه شده است و مهم ترین نکات قوت آن طراحی کلی به همراه استفاده از فناوری ۵G می باشد که باعث حالت بسیار خاص و فوق العاده ای می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر