لپتاپ لنوو ThinkPad X1 معرفی شد : صفحه نمایش تاشو

لپتاپ لنوو ThinkPad X1 معرفی شد : صفحه نمایش تاشو

از دو سال پیش صفحه نمایش های خمیده و تاشو به دنیای فناوری راه پیدا کرده اند و شرکت های زیادی در پی این قضیه بوده اند که محصولات خود را با صفحه نمایش خمیده عرضه کنند که هر شرکتی نسبت به توانایی های خود به مقاصدی رسید.

اولین صفحه نمایش تاشو و خمیده در محصولات سامسونگ و موبایل گلکسی فولد دیده شد که هنوز به عرضه جهانی نرسیده است و این شرکت در حال کار کردن بر روی نسخه های مختلف این دستگاه می باشد که بتواند آنرا رونمایی کند.

بعد از سامسونگ شرکت لنوو می باشد که این تکنولوژی را به لپتاپ آورده است و در سری تینک پد قرار داده است و گفته می شود این محصول با کیفیت صفحه نمایش OLED و اندازه ۱۳ اینچی همراه می باشد که بعد از تا شدن تمام لمسی قابلیتی بسیار زیادی را به شما القا می کند.

لپتاپ لنوو  ThinkPad X1 با طراحی خارق العاده و بدون نقص شگفتی امسال رویداد CES2020 نام گرفته است و تا بدین جای نمایشگاه کمتر محصولی پیدا می شود که این قابلیت و سطح موفقیت را داشته باشد و بتواند در این حد محصولی بدون خطا و با کیفیت بالا را عرضه کند.

این محصول به طور شگفت انگیزی طراحی و ساخته شده است و می توانیم به معنای واقعی کلمه این لپتاپ را یک دستگاه بی نظیر از سمت لنوو شاهد باشیم که توانسته است با داشتن حداقل امکانات به موفقیت بسیار بزرگی دست یابد که شرکتی همچون سامسونگ توانایی این را ندارد که صفحه نمایشی با این قابلیت را بدون خطا طراحی و به عرضه تولید برساند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لپتاپ لنوو ThinkPad X1 معرفی شد : صفحه نمایش تاشو

لپتاپ لنوو ThinkPad X1 با صفحه نمایش خمیده

این محصول دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد اما فرصت این را نداریم که همه این مشخصات را فهرست وار توضیح دهیم برای همین ضمن معذرت خواهی از شما، در پست های آینده توضیحات کامل این محصول را عرضه خواهیم کرد و امیدواریم از تمامی نقاط قوت این محصول نهایت لذت را ببرید.

لنوو با ساخت و تولید این محصول قطعا به رقابت بزرگ دنیای لپتاپ ها بازخواهد گشت و یک رقابت حساس و جذاب دیگری را راه اندازی خواهد کرد و باید منتظر ماند و دید که واکنش دیگر شرکت ها به این حرکت لنوو چه می باشد، این محصول با قیمت ۳۶۰۰ دلار عرضه خواهد شد.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر