لپتاپ های سری جدید اچ پی در نسخه OMEN عرضه شد

لپتاپ های سری جدید اچ پی در نسخه OMEN عرضه شد

شرکت قدرتمند اچ پی این بار با قدرت بسیار بالا آمده است تا در رقابت با رقبای سنتی و قدرتمند خود مانند ایسوس و دل به نوعی یک خودی نشان دهد که قطعا شاهد بازار بسیار حساس و عرضه محصولات فوق العاده خواهیم بود.

این شرکت با هدف اینکه بازار لپتاپ های گیمینگ را از دست ندهد وارد شده است و قطعا در آینده ای نزدیک شاهد عرضه و رونمایی محصولات قدرتمند با فناوری های هوشمند از سوی این شرکت در بازار های جهانی خواهیم بود که نشان از رقابت حساس دارد.

سری جدید محصولات این شرکت در نسخه OMEN 15 راهی بازار های جهانی شده است که واقعا دارای قدرت های بسیار زیاد می باشند و برای استفاده گیمر ها یک انتخاب بسیار مناسب و هوشمندانه محسوب می شود که به زودی شاهد حالت های متفاوت آن خواهیم بود.

لپتاپ های سری جدید اچ پی نسبت به نسخه های قبلی خود نازک تر شده اند و به همراه آن شاهد استفاده از قطعات سخت افزاری هوشمند و بسیار جذاب مانند پردازنده های قدرتمند و طراحی های جذاب هستیم که یک حالت فوق العاده ای را برای کاربران ایجاد می کند.

این دستگاه ها با تراشه های نسل ۱۰ اینتل و AMD ساخته شده است که برای اینتل در نسخه Core i7 و برای نسخه AMD از نسخه ۴۸۰۰ بهره مند شده است و دارای رم ۳۲ گیگابایتی می باشد و دارای صفحه نمایش هوشمند با کیفیت بسیار فوق العاده می باشد که به همراه کارت گرافیک انویدیا RTX 2070 Super بهینه سازی شده است که قدرت خوبی را منتقل می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لپتاپ های سری جدید اچ پی در نسخه OMEN عرضه شد

عرضه لپتاپ های سری جدید اچ پی

نسخه دوم لپتاپ گیمینگ شرکت اچ پی مدل Pavilion می باشد که با اندازه ۱۶ اینچ همراه می باشد و اولین دستگاه این شرکت با این اندازه صفحه نمایش می باشد که تابحال از سوی این شرکت ساخته نشده است که نکته قابل توجه این محصول می باشد.

این نسخه نیز مانند OMEN ۱۵ از مشخصات فنی مشابه برخوردارند و همین نیز باعث می شود تا انتخاب میان این دو دستگاه بسیار سخت باشد و کاربر در مقایسه با این دو دستگاه به مشکلات بسیار زیادی برخورد کند که واقعا مشکل بزرگی محسوب می شود.

تنها تفاوت میان این دو نسخه در بخش طراحی و کارت گرافیک می باشد که این نسخه به کارت گرافیک انویدیا RTX 2060 Max-Q مجهز شده است که یک انتخاب بسیار مناسب برای استفاده از بازی های سنگین مناسب می باشد.

نسخه OMEN 15 شرکت اچ پی دارای قیمت اولیه ۱۰۰۰ دلار می باشد و به همراه یک هدفون گیمینگ سیمی برای کاربران عرضه می شود و نسخه Pavilion با اندازه صفحه نمایش ۱۶ اینچ نیز با قیمت اولیه ۸۰۰ دلار ارائه شده است که باید منتظر ماند و دید که سری های جدید از کدام فناوری های استفاده خواهند کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر