لپ تاپ دل XPS 15 2020 به زودی رونمایی خواهد شد

رقیب مک بوک اپل!

لپ تاپ دل XPS 15 2020 به زودی رونمایی خواهد شد

تصاویر و اطلاعات جدیدی از لپ تاپ دل XPS 15 منتشر شده است که با اشاره به اینکه به رونمایی و عرضه این لپتاپ دارد که به احتمال زیاد تا چند ماه آینده شاهد رونمایی و عرضه این دستگاه خواهیم بود که نشان دهنده قدرت این نسخه از سری این شرکت خواهد بود.

طبق تصاویر منتشر شده و اطلاعات درج شده در سایت های خبری، این محصول یک دستگاه رقابتی برای مقابله با سری مک بوک اپل خواهد بود که باعث خواهد شد تا یک رقابت حساس دیگری را در بخش بازار لپ تاپ های قدرتمند باشیم که نشان دهنده قدرتمند بودن بازار این دستگاه را دارد.

نسخه و سری XPS دل دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و در این سری دستگاه های قدرتمندی طراحی و ساخته شده اند و طرفداران و خود شرکت دل نیز برای ساخت محصولات در این دسته حساسیت بسیار زیادی را به کار می گیرد تا بهترین کارایی به وجود بیاید.

لپ تاپ دل XPS 15 مدل ۲۰۲۰  یک نسخه جذاب از قدرتمندترین سری شرکت دل خواهد بود که برای مقابله و رقابت با سری دستگاه های شرکت اپل و مک بوک عرضه خواهد شد که ما را به وجد می آورد که منتظر عرضه و رونمایی این دستگاه جدید باشیم.

هنوز اطلاعات و مشخصات فنی این دستگاه در دسترس قرار نگرفته است اما این شرکت عنوان کرده است به زودی شاهد اتفاقات بسیار جذاب و جالبی از سوی این شرکت خواهیم بود که باعث می شود تا اتفاقات بسیار جذاب و جالبی برای بخش لپتاپ در نظر داشته باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لپ تاپ دل XPS 15 2020 به زودی رونمایی خواهد شد

لپ تاپ دل XPS 15 2020

تغییرات این سری باعث خواهد شد تا این دستگاه به یکی از خاص ترین محصولات تبدیل شود، مهم ترین تغییر جدید در این دستگاه استفاده از لبه های باریک دستگاه می باشد که به احتمال زیاد وب کم را به بخش پایینی و در بخش کیبورد منتقل خواهد کرد.

کیفت صفحه نمایش در این سری نسبت به دیگر نسخه های قبلی دل پیشرفت زیادی خواهد داشت و همین نیز نکته قوت این دستگاه خواهد بود که این شرکت بر روی آن تمرکز دارد و قطعا اتفاقات بسیار خوبی خواهد افتاد که مارا به این سمت سوق خواهد داد که یک محصول فوق العاده را مشاهده کنیم.

استفاده از بدنه باریک و فلزی و طراحی ظریف نشانه هایی است که این دستگاه را به سری مک بوک اپل نزدیک می کند و ما را به ذهنیت این سری از دستگاه ها سوق می دهد، از طرفی هم استفاده از تکنولوژی های موجود در دوربین وب کم این دستگاه نیز جالب و خاص خواهد بود.

شکل کلی این دستگاه بهترین حالت ممکن را به خود خواهد گرفت و ما شاهد این خواهیم بود که این نسخه نسبت به دیگر سری های XPS دل تغییرات عمده ای در بر خواهند گرفت و همین نیز باعث می شود تا یک لپتاپ قدرتمند و با طراحی جذاب برای از بین بردن سری مک بوک اپل عرضه شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر