لپ تاپ لنوو فلکس ۵G در CES 2020 رونمایی شد

لپ تاپ لنوو فلکس ۵G در CES 2020 رونمایی شد

تکنولوژی ۵G یکی از بزرگترین تکنولوژی ها و فناوری های سال جدید خواهد بود که با رشد این فناوری همه گیر خواهد بود، لنوو در رویداد CES ۲۰۲۰ اولین لپ تاپ دنیا را که به تکنولوژی ۵G مجهز خواهد بود را رونمایی کرد. این لپ تاپ دارای شبکه داخلی ۵G می باشد.

قیمت اولیه این لپ تاپ ۱۵۰۰ دلار گفته شده است که نسبت به دیگر محصولات این شرکت نسبتا ارزان تر می باشد. لنوو این محصول را در زیر مجموعه فلکس محصولات خود قرار داده است و گفته می شود قصد دارد در سال ۲۰۲۰ ادامه این سری را با تولید لپ تاپ های قدرتمند ادامه دار کند.

این دستگاه قابلیت این را دارد که با متصل شدن به شبکه های اینترنت قابلیت تلفن های همراه را به کاربران خود منتقل کند که در نهایت به کارایی بودن این محصول اشاره دارد که گفته می شود این محصول بهترین و جالب ترین محصول و لپ تاپ موجود در رویداد امسال می باشد.

لپ تاپ لنوو فلکس ۵G دارای سرعت اتصال فوق العاده ای خواهد بود و گفته می شود لنوو قول داده است این محصول هنگام اتصال شبکه ای با نهایت سرعت انجام بگیرد که یکی از شعار های جالب امسال را نیز با هدف عملی کردن اهداف راه اندازی کرده است.

این محصول دارای قابلیت های بسیار جذاب و جالب دیگری می باشد که همه آنها را در یک مطلب جداگانه به بحث آن خواهیم پرداخت، از دیگر قابلیت های این لپ تاپ ۳۶۰ درجه بودن صفحه نمایش آن می باشد که قابلیت چندان جذاب و عالی محسوب نمی شود.

لپ تاپ لنوو فلکس 5G در CES 2020 رونمایی شد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لپ تاپ لنوو فلکس ۵G : دنیای جدید تکنولوژی در لپ تاپ ها

لنوو این محصول را به عنوان یکی از برترین محصولات خود معرفی کرده است و با اشاره به اینکه این محصول دارای قابلیت ها و ویژگی های جذاب دیگری می باشد که این دسترسی را به کاربران می دهد که بتوانند از این نوع روش نهایت استفاده را برای کارایی بودن محصول بهره ببرند.

همچنین این لپ تاپ دارای کارت گرافیکی بسیار قدرتمندی می باشد که توسط شرکت کوالکام طراحی و تولید شده است که قدرت نرم افزاری و گرافیکی این محصول را به صورت شگفت انگیزی افزایش می دهد که این لپ تاپ را به قابلیت های گیمنیگ مجهز می کند که یک لپ تاپ به تمام معنا باشد.

یکی دیگر از نکات مثبت لپ تاپ لنوو فلکس ۵G شارژدهی این محصول می باشد که نسبت به گذشته و محصولات دیگر این شرکت دچار پیشرفت شده است و قابلیت این را دارد که ۲۴ ساعت به صورت مداوم ویدیو پخش کند بدون آنکه شارژ باطری تمام شود.

این اولین لپ تاپ جذاب در نمایشگاه CES 2020 بود که تا انتها شاهد این چنین محصولاتی خواهیم بود، درضمن این محصول اولین لپ تاپ ۵G در دنیا می باشد که توسط شرکت لنوو طراحی و ساخته شده است.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر