میت بوک ایکس هواوی ثمره سه سال تلاش می باشد

بر اساس گزارش های اخیر، هواوی غول تولید چینی طی چند هفته آینده چند دستگاه از بازار را منتشر می کند. یکی از دستگاه های جدید این شرکت میت بوک ایکس خواهد بود که طراحی بدون فن را اتخاذ خواهد کرد. این اولین باری است که لوله گرمایی برای خنک کنندگی به شاخه صفحه نمایش متصل می شود. هواوی اولین شرکتی است که لوله گرما را به شافت صفحه نمایش وصل می کند. سپس دستگاه از شافت به عنوان رادیاتور غیر فعال استفاده می کند.

علاوه بر این، گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه هواوی میت بوک ایکس هم دارای صفحه نمایش ۱۳ اینچی خواهد بود و پد لمسی حساس به فشا را اتخاذ می کند. بر اساس گزارش های رسمی این نوب بوک به طور رسمی در تاریخ ۱۹ اوت وارد می شود. به گفته یو چنگدونگ، این نوت بوک یک محصول جدید پرچمدار سبک هستند. وی همچنین فاش کرد که هواوی میت بوک ایکس به مدت سه سال در حال توسعه است.

میت بوک ایکس

طبق نامه دعوت رسمی کنفرانس مطبوعاتی، اندازه میت بوک ایکس از یک مجله A4 کوچکتر است. همچنین از انتقال یکپارچه روی صفحه نمایش صوتی و صدای همه جانبه پشتیبانی می کند.

اطلاعات جدیدی درباره این لپ تاپ در ویبو هواوی نشان می دهد که میت بوک ایکس یک لپ تاپ سبک و نازک است. همچنین از یک صفحه لمسی حساس و همچنین یک صفحه نمایش لمسی صاف برخوردار است. علاوه بر این، صفحه نمایش میت بوک ایکس از حاشیه های بسیار نازک در همه طرف برخورار است و از لمس صاف پشتیبانی می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همپنین گزارش های مبنی بر اینکه هواوی میت بوک ایکس از یک راه حل پیمایش فشار فشار وارده از طریق لمس مشابه مک بوک اپل بهره می برد. همچنین NFC را نادیده گرفت و همکاری چند صفحه ای همیشه یکی از ویژگی های اصلی سری میت بوک هواوی بوده است. این بار، ادغام NFC به طور مستقیم در پد لمسی قطعا این تجربه را به سطح بالاتری می رساند.

میت بوک ایکس

پد لایت فشار FreeTouch مشابه مک بوک اپل همچنین برای صحنه های دفتر کم نظیر بیرون رفتن و در سفر های کاری مفید است و می تواند مشکل عدم تجربه لمسی در نوت بوک های ویندوز را تغییر دهد.

طراحی بدون فن هواوی میت بوکی ایکس از یک صفحه برای انتقال گرما استفاده می کند. با این ویژگی، به یک نویز صفر واقعی می رسد. از آنجایی که این نخستین دستگاه در نوع خود است، فعلا اطلاعاتی در مورد عملکرد قیمت دستگاه نداریم.

در مورد اطلاعات باقی مانده هواوی میت بوک ایکس، برای بدست آوردن آنها باید تا ۱۹ آگوست صبر کنیم، قیمت و در دسترس بودن احتمالا طی چند روز قابل دسترسی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر