لیست گوشی های برتر اندرویدی انتوتو برای ماه آوریل منتشر شد

لیست گوشی های برتر اندرویدی انتوتو امروز به طور رسمی منتشر شد و در سه دسته پرچمدار، میان‌رده و پایین‌رده در دسترس قرار گرفته است. بر اساس اطلاعات درج شده در لیست انتوتو، در لیست پرچمدار ها، پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل یک بیشتر مورد استفاده قرار گرفته، در بخش میان رده تراشه های دایمنسیتی ۸۱۰۰ به همراه اسنپدراگون ۸۷۰ و در بخش پایین رده نیز شاهد بهره‌گیری از تراشه اسنپدراگون ۷۷۸ هستیم.

لیست گوشی های پرچمدار انتوتو در ماه آوریل

لیست گوشی های پرچمدار انتوتو در ماه آوریل

با توجه به لیست منتشر شده، گوشی بلک شارک ۵ پرو با امتیاز ۱.۰۶۲.۷۴۷ در رتبه اول قرار گرفته، پس از آن گوشی های رد مجیک ۷ پرو و لنوو لژیون Y90 به ترتیب با امتیاز های ۱.۰۳۲.۴۹۴ و ۱.۲۳.۹۳۴ در رتبه های بعدی قرار دارند. گوشی ویوو ایکس ۸۰ با تراشه دایمنسیتی ۹۰۰۰ در رتبه چهارم است.

در رتبه های ۵ و ۶، گوشی های iQOO 9 Pro و iQOO 9 به همراه شیائومی ۱۲ پرو قرار داده شده است. در لیست منتشر شده، گوشی ریلمی GT 2 پرو نیز قرار دارد. به غیر از ویوو ایکس ۸۰ که از تراشه دایمنسیتی ۹۰۰۰ استفاده می‌کند، دیگر گوشی های موجود در این لیست از تراشه اسنپدراگون ۸ نسل یک بهره‌مند هستند.

لیست گوشی های میان‌رده انتوتو در ماه آوریل

لیست گوشی های میان‌رده انتوتو در ماه آوریل
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در لیست بالا که مربوط به گوشی های میان‌رده است، گوشی ردمی K50 و ریلمی GT Neo3 با تراشه مدیاتک دایمنسیتی ۸۱۰۰ در رتبه های اول و دوم انتوتو قرار گرفته اند. هر دو گوشی به ترتیب ۸۱۴۰۳۲ و ۸۱۱۸۸۱ امتیاز کسب کرده اند. در رتبه سوم هم شاهد گوشی iQOO Neo5 با تراشه اسنپداگون ۸۷۰ و امتیاز ۷۳۲۵۵۹ هستیم.

در رتبه های بعدی به غیر از ریلمی GT Neo2T که از تراشه مدیاتک دایمنسیتی ۱۲۰۰ استفاده می‌کند، تمامی گوشی ها از تراشه اسنپدراگون ۸۷۰ استفاده می‌کنند و این نشان دهنده برتری کوالکام در بازار گوشی های میان رده است. دلیل اینکه گوشی های دیگر برند ها در این لیست وجود ندارد، بخاطر گیمینگ بودن و عملکرد بازی است. تمامی گوشی های ثبت شده در این لیست، از لحاظ گیمینگ عملکرد فوق العاده بالایی ارائه می‌دهند.

لیست گوشی های پایین‌رده انتوتو در ماه آوریل

لیست گوشی های پایین‌رده انتوتو در ماه آوریل

در لیست پایین رده، گوشی iQOO Z5 با تراشه اسنپدراگون ۷۷۸ و امتیاز ۵۷۲۱۸۸ در صدر قرار گرفته است. بعد از آن، گوشی های شیائومی CIVI 1S و آنر ۶۰ پرو با امتیاز های ۵۵۵۷۱۴ و ۵۴۷۸۸۶ با تراشه اسنپدراگون ۷۷۸ در رتبه های دوم و سوم قرار گرفته اند.

در رتبه چهارم نیز گوشی OPPO Reno7 5G است که از تراشه دایمنسیتی ۹۰۰ استفاده می‌کند و دارای امتیاز ۵۴۳۲۲۹ است. بقیه گوشی های موجود در لیست از تراشه اسنپدراگون ۷۷۸ استفاده می‌کنند. در لیست پایین رده ها شاهد گوشی هایی همچون شیائومی ۱۱ لایت ۵G و هواوی نوا ۹ نیز هستیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر