لینکدین دارای ۱۰۰۰ ردیف شغلی برای کاربران می باشد

لینکدین دارای ۱۰۰۰ ردیف شغلی برای کاربران می باشد

شبکه اجتماعی لینکدین یکی از بهترین حالت های ممکن و جذاب می باشد که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد، یکی از ویژگی های این شبکه اجتماعی ایجاد شغل و پیدا کردن موقعیت های شغلی نسبت به مهارت های فردی می باشد که برای کاربران ارائه داده می شود و آنها نیز می توانند از حالت استفاده کنند.

این شبکه اجتماعی یکی از مراکزی محسوب می شود که برای پیدا کردن کار بسیار مفید می باشد و به نوعی می توان گفت قابلیت های بسیار ایده آل و خاصی را در خود جای داده است که بسیار فوق العاده و در عین حال خاص و جذاب می باشد.

پیدا کردن شغل و ارائه شغل های مورد نظر برای کاربران از ویژگی های بسیار خاص این شبکه اجتماعی می باشد که می توان گفت یک اتفاق بسیار نادر در میان دیگر شبکه های اجتماعی و سایت های معتبر می باشد که از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

لینکدین دارای ۱۰۰۰ ردیف شغلی می باشد و این نشان می دهد برای تمامی کاربران به همراه دیگر افرادی که برای اولین بار وارد این شبکه اجتماعی می شوند کار وجود دارد و نسبت به مهارت ها بهترین گزینه مناسب نیز برای کاربران ارائه داده می شود.

شبکه اجتماعی لینکدین از اول شروع تا به امروز حدود ۴ میلیون ردیف شغلی داشته که یک رکورد قابل توجه و بسیار زیاد برای یک شبکه اجتماعی در این حد می باشد که برای کاربران خود در سطح های مختلف ارائه می دهد که بسیار خاص و فوق العاده می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
لینکدین دارای 1000 ردیف شغلی

لینکدین دارای ۱۰۰۰ ردیف شغلی

این شبکه اجتماعی پرطرفدار همین الان دارای بیش از حد ۱۰۰۰ ردیف شغلی می باشد که باعث می شود تا شاهد حالتی بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت برای کاربران باشیم که قابلیتی بسیار خاص و فوق العاده ای به همراه خود دارد که مناسب می باشد.

یکی از ویژگی های خاص این برنامه پیشنهاد برنامه های مختلف و شغل های متنوع می باشد که برای کاربران خود از سراسر دنیا برای تمامی مهارت ها ارائه می دهد که می تواند بسیار فوق العاده و کارآمد برای افرادی که به دنبال کار هستند و جویای کار هستند مناسب باشد.

حالا این نرم افزار در حال ثبت یک رکورد جدید دیگری می باشد که باعث خواهد شد تا لینکدین نسبت به رقبای خود بسیار قوی تر و البته قدرتمندتر باشد که حالتی بسیار مناسب و خاص محسوب می شود که برای کاربران خود به وجود خواهد آورد و بهترین حالت ممکن محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر