مادربرد MSI B450 با دو نسخه اولیه معرفی شد

مادربرد MSI B450 با دو نسخه اولیه معرفی شد

شرکت msi امروز مادربرد های جدید خود را رونمایی کرد و ما نیز شاهد این بودیم که این مادربرد ها هر یک برای یک کاربرد متفاوت و کارایی های مختلفی طراحی و ساخته شده است، مادربرد های ام اس آی با محوریت گمینگ و مصرف خانگی ساخته شده است.

یکی از مادربرد ها با نام انحصاری MSI B450 Gaming Pro Carbon Max WiFi و دیگر مادربرد با نام انحصاری MSI B450M Bazooka Max WiFi طراحی و ساخته شده است که هر دو این مادربرد ها با پردازنده های AMD نسل۳  Ryzen9 همراه می باشد.

با وجود اینکه نوع سازنده این مادربرد ها مشخص شده است اما اطلاعات دقیق و کاملی برای این دو مادربرد منتشر نشده است و باید منتظر ماند و دید که آیا می توان این مادربرد ها را برای رقابت با رقبای خود در بازار های جهانی دانست.

هنوز تاریخ انتشار و قیمت گذاری اولیه مادربرد MSI B450 منتشر نشده است و هنوز مشخص نیست، این مادربرد ها از نظر طراحی بهترین کیفیت ممکن را دارا می باشند و گفته می شود یکی از خاص ترین مادربرد های موجود در بازار در آینده ای نه چندان دور باشند.

در این مادربرد ها شاهد پورت های مختلف برای رم های DDR4 و SATA می باشیم، همچنین شاهد پورت هایی برای حافظه های SSD نیز در نظر گرفته شده است که برای راحتی کاربر در نظر گرفته شده است، همچنین دارای نور پردازی با کیفیت می باشد که زیبایی مادربرد را به طور کلی ارتقا می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مادربرد MSI B450 با دو نسخه اولیه معرفی شد

مادربرد MSI B450

این مادربرد در کناره های پردازنده دارای سینک های انحصاری خنک کننده می باشد که به طور مشخص برای خنک کردن پردازنده سیستم به کار گرفته شده است و برای مادربرد MSI B450 Gaming Pro می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

فرق نسخه معمولی با مادربرد گیمینگ در مشخصات و کارایی های آن می باشد که مادربرد گیمینگ بخاطر وجود رم های بسیار قدرتمند و داغ شدن پردازنده و کل مادربرد به گونه ای طراحی و ساخته شده است که هوای زیادی به طور مستقیم به پردازنده و مادربرد وارد شود.

تمامی مشخصات هر دو مادربرد در تصاویر گویا می باشد و تنها دلیلی که باعث شده است تا کاربران سردرگم شوند بخش پردازنده می باشد که AMD اعلام کرده است تمامی تراشه های این دو مادربرد به طور انحصاری توسط این شرکت طراحی و تولید خواهد شد که کیفیت بسیار بالایی خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر