مارک زاکربرگ چالش های سالانه را به نفع اهداف بلند مدت کنار می گذارد

مارک زاکربرگ چالش های سالانه را به نفع اهداف بلند مدت کنار می گذارد

رئیس فیس بوک معتقد است که در دهه ۲۰۲۰ شاهد ظهور عینک واقعیت افزوده دستیابی به موفقیت خواهیم بود که روابط ما را با فناوری دوباره تعریف می کند، دقیقا همانگونه که رایانه رومیزی در دهه ۱۹۹۰ انجام داد، وب در دهه ۲۰۰۰ و تلفن همراه در دهه ۲۰۱۰ انجام داد. بنیانگذار و مدیرعامل شرکت فیس بوک،مارک زاکربرگ در طول دهه گذشته، هر سال در تلاش برای رشد و گسترش روش های جدید در خارج از کار، هر سال یک چالش شخصی جدید را برای خودش رقم زد. به عنوان مثال، یک سال قبل از سفر به چین ماندارین را مطالعه کرد. دیگری، وی قول داد مهارتهای صحبت کردن شخصی خود را بهبود ببخشد. در سال ۲۰۱۶، او قصد داشت برای اداره خانه خود یک هوش مصنوعی بسازد.

با این حال بسیاری از تغییرات در ۱۰ سال گذشته تغییر کرده است. وقتی او چالش های شخصی را شروع کرد زندگی زاکربرگ عمدتا در حول ساختن فیس بوک وب سایت تغییر یافت. اکنون، فیس بوک در همه نوع سرمایه گذاری ها دست دارد و خیلی بیشتر درگیر مسئولیت های اجتماعی هستند. زاکربرگ هم اکنون پدری است که از گذراندن اوقات فراقت در کنار خانواده و لذت بردن از ورزش و سرگرمی هایی که در طول سال انجام داده است، لذت می برد.

به همین ترتیب، اکنون زمان آن فرا رسیده است که سفری متفاوت را آغاز کنیم. زاکربرگ در این دهه گفت که قصد دارد تا طولانی تر در مورد آنچه می خواهد زندگی اوتا سال ۲۰۲۳ به نظر برسد فکر کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اهداف بلند مدت مارک زاکربرگ

زاکربرگ گفت: یکی از دلایل که وی به صدابرداری مردم اهمیت داده است این است که فکر می کند این امر می تواند نسل خود را توانمند سازد. زاکربرگ گفت: خوشحالم که مردم بیشتر صدایشان را گرفته اند، اما هنوز تحول سنی در پرداختن به موضوعات مهمی که ما برای آن امیدوار بوده ایم ایجاد نکرده است. من فکر می کنم که این دهه اتفاق می افتد.

زاکربرگ همچنین اذعان کرد که اینترنت چگونه قدرت برقراری ارتباط با هر کسی را در هر مکانی به ما داد. در نتیجه، این قدرت همچنین صمیمیت ما را از بین برد. وی گفت: وقتی در یک شهر کوچک بزرگ شدم، داشتن طاقچه و احساس هدف آسان بود. اما به میلیاردها نفر، پیدا کردن نقش بی نظیر شما سخت تر است.

در دهه آینده، زاکربرگ معتقد است که برخی از مهم ترین زیرساختهای اجتماعی به بازسازی جوامع کوچکتر کمک کرده و به بازگرداندن دوباره این حس صمیمیت کمک خواهد کرد.

در آخر، اما مطمئنا کم اهیمیت، زاکربرگ معتقد است که ما در رابطه با ایجاد قوانین پیرامون مواردی مانند انتخابات، حفظ حریم خصوصی، قابلیت انتقال داده و محتوای مضر، به مقررات بیشتری از سوی دولت احتیاج داریم. او هیچنین در هیئت نظارت مشغول به کار است که به کاربران فیس بوک اجازه می دهد تصمیمات محتوا را به هیئت مدیره مستقل تجدید نظر کنند تا مشخص کنند آیا چیزی مجاز است یا نه. اگر این اقدام موفقیت آمیز باشد، می تواند الگویی برای سایر انجمن های آنلاین در آینده باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر