مازراتی گرند توریسمو در مرحله پیش تولید قرار گرفت

مازراتی گرند توریسمو در مرحله پیش تولید قرار گرفت

مازراتی از غول جدید خود در صنعت خودروسازی رونمایی کرد که شاهد یک طراحی بسیار ایده آل و فوق العاده از سوی این شرکت قدرتمند هستیم که در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و یکی از خودرو های بسیار لوکس دنیا محسوب می شود.

این خودرو سه ماه پیش به طور رسمی معرفی شد و طبق گفته های مازراتی قرار است در سال ۲۰۲۲ به مرحله عرضه جهانی برسد که فقط ۲۲ عدد از این خودرو ساخته و تولید خواهند شد که از قیمت های بسیار بالایی برخوردار خواهند بود.

قیمت این خودرو بالای ۱میلیون دلار خواهد بود، علاوه بر گران بودن برای مردم عادی برای ثروتمندان نیز یک هزینه بزرگ و زیادی محسوب می شود که برای خرید این خودر قدرتمند باید پرداخت کنند که واقعا بسیار خاص و فوق العاده هیجان انگیز خواهد بود.

مازراتی گرند توریسمو طبق گفته های رسمی این شرکت در بخش پیش تولید قرار گرفته و تامین تمامی قطعات برای ساخت این خودرو فوق العاده تمام شده و وارد مرحله اجرایی و شروع به ساخت این خودرو بسیار عجیب و فوق العاده هوشمند کرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شرکت ایتالیایی مازراتی این خودرو را یکی از شاهکار های صنعت خودروسازی نامگذاری کرده که در بالاترین سطح خود قرار گرفته و همین موضوع باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار ایده آل و جذاب از سوی این شرکت برای کاربران مختلف شده است.

مازراتی گرند توریسمو در مرحله پیش تولید

مازراتی گرند توریسمو در مرحله پیش تولید

ساخت نهایی این خودرو به معنی آماده شدن مازراتی برای یک بازار بسیار داغ و هیجان انگیز با شرکت قدرتمند مرسدس بنز با خودرو آواتار خواهد بود که یک رقابت فوق العاده و بسیار هیجان انگیز را برای این شرکت به ارمغان خواهند آورد.

هر دو شرکت و هر دو محصول از کیفیت ساخت بالایی برخوردار خواهند بود و هیچ شکی در بهترین بودن هر دو خودرو وجود ندارد و باید منتظر عرضه نهایی آنها به بازار های جهانی باشیم که از طراحی های فوق العاده جذاب و هوشمندانه ای بهره مند می باشند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر